המאמר באדיבות https://lamarin.co.il

כל אדם מחזיק בשאיפה אחת בחיים וזה להיות כמה שיותר בריא. בגלל זה אנחנו אוכלים נכון, מתאמנים הרבה, מנסים לפתח תחביבים, מבצעים שלל פעילויות ועושים הכול בכדי שנאריך חיים ולא רק זאת אלא שנאריך חיים באיכות החיים הגבוהה ביותר שיש. כיום כבר ברור שבכדי להיות בריא אנחנו צריכים לנצל כל יתרון שעומד לרשותנו ולא להתבייש להסתמך רק על עצמנו. עליכם לקחת בחשבון כי ככל שתטפלו בעצמם בצורה יותר טובה כך תהיו יותר בריאים וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אחד המקומות עם התוצרת הבריאה ביותר בעולם הוא הים הצפוני וניתן לראות זאת בדגים שיש בים אשר עשירים באומגה 3 ובעוד שלל דוגמאות אשר מבטיחות כי הים הזה הוא אחד המקומות הטובים ביותר לחיות בהם ויעידו על כך כלל מדינות סקנדינביה.

כיצד סגולותיו של הים הצפוני יכולות לעזור לי?

כעת אתם בטח שואלים אוקי מה אני בישראל של שנת 2019 אשר שוכנת על הים התיכון יכול להפיק מן הים הצפוני? מה זה מעניין אותי שמדובר בים כל כך עשיר וכל כך בריא? אם כן אתם צריכים להבין כי כיום אנחנו חיים בעולם גלובלי וחברות רבות מזהות את הפוטנציאל של הים הצפוניו ומפיקות ממנו מוצרים אשר צריכה נבונה שלהם תבטיח כי גם אתם תהיו הרבה יותר בריאים. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כדאי לכם מאוד להתחיל ולצרוך מוצרים מן הים הצפוני בין אם זה דגים או תכשירים קוסמטיים כמו קרם טבעי וכך תשפרו את איכות החיים שלכם במידה עצומה.

האם מוצרים מן הים הצפוני הם יותר יקרים בגלל שהם יותר איכותיים?

רבים חושבים כי העובדה שהים הצפוני שוכן באירופה אומרת כי העלות של המוצרים המופקים ממנו היא הרבה יותר יקרה. אם כן מדובר על אגדה אורבנית ומוצרים מן הים הצפוני לא יותר יקרים מכיוון שכפי שכבר אמרנו אנחנו חייבים בעולם גלובלי והמוצרים מן הים הזה מתחרים במוצרים מכל העולם ועל כן הם לא יכולים להיות יקרים מדי.