חברות הביטוח אמורות לעמוד לצדנו בעת צרה. כאשר הננו מתמודדים עם נזק כמו פגיעה, תאונת דרכים או תאונת ילדים יש לנו אל מי לפנות – חברת הביטוח לה שילמנו ואנחנו עדיין משלמים מידי חודש בחודשו את דמי הביטוח אמורה לכסות עלויות ולפצות אותנו על המקרה שהתרחש. הכול נראה טוב ויפה, אבל כל זה במבט שטחי. כאשר מתמודדים עם סיטואציה כזו העסק הופך להיות מורכב. זו הסיבה שעורך דין תביעות ביטוח מקצועי יוכל להועיל במידה רבה.

למה לא להתמודד לבד?

  • בגלל היעילות – הפרוצדורה של הגשת תביעה לחברת הביטוח עשויה להיות ממושכת ומורכבת. מסמכים חסרים, חתימות או אישורים מעכבים את אישור התביעה. כאשר אדם מתמודד עם מקרה מסוים אין לו את הזמן להשקיע את הזמן בעניין זה. הוא רוצה לראות את הכסף שמגיע לו בהקדם האפשרי ובלי להשקיע בכך זמן יקר. חברה מקצועית מנהלת את התהליך באופן מקצועי ודואגת לייעל את תהליך הגשת התביעה ועד לקבלת הכסף בפועל.
  • בגלל ההצלחה – חברת ביטוח היא חברה עסקית בעלת שיקולים אינטרסנטיים. מה זה אומר? שחברת הביטוח שלכם לא ממתינה ומייחלת שכבר יגיע היום בו היא תזכה סוף סוף להחזיר לכם כגמולכם הטוב ולשלם לכם כסף בגין אירוע מסוים. היא תנסה למצוא חורים ועילות לכך שאינכם זכאים כלל, או לכל הפחות למצוא סיבות לשלם את הסכום המינימלי שממנו היא לא תצליח להתחמק. לבד לא תצליחו להילחם על הזכויות שלכם. בעזרת עורך דין המהלך יכול להיות קל ומהיר יותר. הוא ידאג לזכויות שלכם ומתוך היכרות על פרטי החוק הוא ידע מה אמת מגיע לכם. כאשר הוא מתנהל עבורכם מול חברת הביטוח אתם צפויים לקבל את כל הכסף שמגיע לכם.

שירות שהמחיר שלו שווה

אמנם שירות של עורך דין בתחום התביעות לביטוח כרוך בתשלום. אבל היות ומדובר על שירות שמאפשר לכם לקבל כסף, זו השקעה שווה. כי אם תעבדו בעצמכם אמנם לא תדרשו לשלם דמי טרחה לגורם חיצוני. אבל הסיכוי שלכם לקלל את מלוא הסכום שמגיע לכם בהחלט נמוך.

קרא עוד על: תאונות בשטח ציבורי