מהו נעל הכדורסל הוותיקה, הפופולרית ביותר והזמינה ביותר בכל הזמנים? (למען האמת, 60% מכלל האמריקנים יש בבעלותם או שהיו ברשותם לפחות זוג אחד של נעלי התעמלות אולסטאר). זהו "צ'אק טיילור" של קונברס אולסטאר.
הקליקו כאן ובחרו את נעל האולסטאר החדשה שלכם!

נעלי אולסטאר – קלאסיקה על זמנית בעולם הנעליים

רק בשנת 1908 נפתחה חברת Converse Rubber לעסקים. בהתחלה החברה ייצרה רק גלוש ונעלי גומי אחרות הקשורות לעבודה על בסיס עונתי. אך בסופו של דבר החברה החליטה כי יעיל יותר להעסיק את כוח העבודה שלהם כל השנה, והחלה לייצר נעלי ספורט

עם הפופולריות של הכדורסל, חברת Converse Corporation ראתה את הצורך בפיתוח נעל שאנשים יכלו לנעול בזמן ששיחקו כדורסל. לאחר המון מחקר ופיתוח, הגרסה הראשונה ביותר של נעל הכדורסל אול סטאר הופקה בשנת 1917. 

מה כל כך טוב בנעלי אולסטאר? 

נעל האול סטאר הגיעה במקור בצבעים חומים טבעיים עם חוטים שחורים. בשנות העשרים של המאה העשרים נוצרו Converse All Stars בכל גרסאות הבד השחור או העור. 

האולסטאר אמור היה להיות נעל הכדורסל הראשונה המיוצרת בצפון אמריקה. זה כלל סולית גומי עבה מאוד, ועליונה על כיסוי קרסול (או לפעמים עור). בהתחלה המכירות היו איטיות. הם גדלו במהירות תוך כמה שנים אחר כך, בזכות צ'ארלס 'צ'אק' הטיילור.

קלאסיקה על זמנית בעולם הנעליים

צ'רלס ה. טיילור היה שחקן כדורסל. הוא אהב את מה שראה בנעלי האולסטאר וראה את הפוטנציאל שלו לספורט הכדורסל למען האמת, הוא האמין בנעל עד כדי כך שבשנת 1921 הצטרף לחברת המכירות של קונברס. 

לאורך הקריירה שלו, טיילור טייל ברחבי ארצות הברית וקידם את נעל האול סטאר הייחודיות.