מעוניינים להרזות שלא באמצעות דיאטת צום? עם קצת שמירה על גופכם, סיגולו וויסותו ברמת בסיס לאורח חיים בריא (ללא צום, כאמור) ושילוב פורמולת הרזייה ייחודית ניתן להגשים את חלום הגוף הרזה בקלות. מהי הפורמולה, וכיצד היא מסייעת לכם להתקדם? פורמולת הרזייה זו היא קודם כל כשרה, כשרות חתם סופר, ולכן רלוונטית לכלל המתעניינים. שנית, היא מאושרת משרד הבריאות כולל תקן GMP לייצור מזון או משלימי-מזון. שלישית, היא לא מבוססת על כימיקלים ותרופות אלא על צמחים טבעיים בלבד.

מרכיבי הפורמולה ותרומתם למימוש הגזרה הקטנה

המרכיב הראשון של הפורמולה הוא גרסיניה קמבוג'יה, צמח מדרום מזרח אסיה שגדל בעיקר באזור אינדונזיה. צמח זה הנו בעל יכולת של הגברת תחושת השובע והוא מסייע גם בשריפת שומנים. מרכיב נוסף שאחראי על שריפת שומנים פנים גופית הוא צמח הגוארנה שגדל בערבות נהר האמזונס שבדרום אמריקה. הגוארנה הנו בעל סגולות להעלאת התמריצים והאנרגיות בקוף. צמח הג'ימנמה ההודי סוגר את הפורמולה. תפקידו הוא לווסת את רמות הסוכר בגוף וגם לתרום להתנזרות ממאכלי סוכר בהדרגה, כולל מהתבלין עצמו. השילוב של שלושת המרכיבים הללו מממש עבורכם בקלות את חלום הגוף הרזה.

הפורמולה מסייעת למימוש יעיל וקל של הרזיה

מי שמשתמש כבר בפורמולה זו ודאי הרגיש את ההתקדמות המהירה. פורמולת הרזייה גורמת למשתמש להשיל 5 קילו בשבוע ו- 3 קילו במספר ימים מופחת מכך, לרוב 4 ימים. על מנת להגיע לתוצאות אלו חשוב להכין את גופכם מראש למצב של הרזיה ולא לצרוך את מאכלי השומן טראנס והסוכר בהיקף מוגבר. המוצר עובד, וגורם להרזיה אבל חשוב שלא לייצר מציאות של רעש לבן. זו לא תרופת פלא, אלא מרכיב טבעי שיסייע להרזיה בגוף ששומרים עליו. לא צריך להיכנס לדיאטת צום אבל הפחתה מסוימת במאכלי שומן טראנס וסוכר, פחמימות ומלחים תסייע לתהליך ההרזיה להתממש במהירות יחסית.

אופן השימוש המומלץ

כאמור, לבצע איזושהי הכנה מקדימה ולהפחית בצריכת מאכלים שמזיקים לרזות. לאחר מכן, יש לרכוש את הפורמולה שמכילה 100 כדורים. פורמולת הרזייה זו מיועדת ל- 3 כדורים ביום אחרי ארוחות. משך הטיפול הוא כחודש ימים, בהתאם לכמות זו.