הטכנולוגיה המתקדמת בתחומים רבים, נותנת את אותותיה גם בתחום השתלת השיער. בעוד שבעבר השתלת שיער הייתה תהליך שהיה ניתן לבצע בעיקר בטורקיה וישראלים רבים היו בוחרים לטוס לטורקיה לצורך ביצוע השתלה זו, הרי שכיום, גם בישראל ישנן קליניקות שבהן ניתן לבצע השתלת שיער בשיטות שונות. אולם, על אף שכיום גם בישראל ניתן לבצע השתלת שיער, הרי שאין ספק שביצוע השתלת שיער בטורקיה היא הרבה פעמים כדאית יותר וזאת בשל כמה סיבות

מדוע כדאי לבצע השתלת שיער דווקא בטורקיה

כאמור, על אף שכיום ניתן לבצע השתלת שיער בישראל, ישנן כמה סיבות שבגינן כדאי לבצע השתלת שיער דווקא בטורקיה:

  1. מכיוון בטורקיה מדובר בהליך ותיק מאוד, הרי שישנן לא מעט קליניקות העוסקות בתחום השתלת שיער בטורקיה ובהן ניתן למצוא רופאים מיומנים ומקצועיים מאוד בתחום השתלות שיער. בשל המיומנות של אנשי המקצוע בטורקיה בתחום השתלות שיער, אין ספק שכדאי מאוד לבחור את ביצוע הליך זה דווקא בטורקיה. הסיכוי שהתוצאה שתתקבל תהיה בדיוק כפי שציפיתם יהיה גבוה יותר.
  2. אחד הפרמטרים החשובים ביותר אשר נוגעים לתחום השתלות השיער הוא ללא ספק המחיר של ההשתלה. בעוד שארץ ביצוע השתלת שיער הוא תהליך הגובל בהשקעה כלכלית משמעותית מאוד, הרי שבטורקיה מדובר בהליך זול באופן משמעותי. כלומר, ביצוע השתלת שיער בטורקיה יכולה להעניק לאדם בדיוק את מראה השיער הרצוי לו ובמחיר נוח מאוד.
  3. בשל העובדה שבעבר ישראלים שהיו מעוניינים לבצע השתלות שיער עשו זאת בטורקיה מכיוון שאז זו הייתה האופציה היחידה, הרי שכיום ניתן למצוא כיום מגוון רחב של אנשי מקצוע בארץ העוסקים בליווי ישראלים בצורה הטובה ביותר לצורך ביצוע הליך השתלת שיער בטורקיה. אנשי מקצוע מאין אלה בוחרים עבורם את הקליניקה הטובה ביותר לביצוע התהליך, את הרופא הטוב ביותר לצורך ביצוע ההליך, את המקום לשהות בו בטורקיה, את הטיסות הרלוונטיות לטורקיה ועוד. כלומר, כל אדם המעוניין לבצע השתלת שיער בטורקיה יכול לעשות זאת באופן קל, פשוט ונוח, על ידי בחירת החברה שתלווה אותו.