היום לרוב הישראלים כבר ברור כי יש צורך להצטייד בביטוח בריאות פרטי, על מנת ליהנות משירותי הרפואה האיכותיים והיעילים ביותר. אומנם נכון כי המדינה מספקת לכל אזרח ביטוח בריאות בסיסי, אך חשוב לזכור כי ביטוח זה אינו מכסה טיפולים מיוחדים, תרופות יקרות שאינן מצויות בסל הבריאות וניתוחים או השתלות בחו"ל. אומנם כולנו רוצים להאמין כי לעולם לא נזדקק לשירותים האלו, אך למעשה, אף אחד לא יודע לאן יוביל אותו הגורל. כל אחד עלול לגלות כי הוא חולה במחלה קשה, זקוק לניתוח מציל חיים או השתלה יקרה בחו"ל. מי שלא ידאג לעצמו מראש לביטוח בריאות איכותי ומקיף, עלול למצוא את עצמו במצב בעייתי במיוחד. לכן חשוב לבחור לעבוד עם חברת ביטוח אמינה ומוכרת, אשר מספקת ביטוח בריאות ברמה הגבוהה ביותר. ביטוח בריאות בהראל נחשב לאחת האופציות המועדפות והפופולאריות ביותר, בזכות התנאים הנוחים והפוליסה המשתלמת.

כל היתרונות של ביטוח בריאות בהראל

אומנם ניתן היום למצוא לא מעט חברות ביטוח המספקות ביטוח בריאות פרטי, אך ביטוח הבריאות של חברת הראל נחשב למקיף וליסודי ביותר. חבילת הפלטיניום של חברת הראל כולל למשל, ניתוחים פרטיים וטיפולים מחליפי ניתוח בארץ, החל מהשקל הראשון. לעומת חברות ביטוח אחרות המערימות קשיים שונים על המבוטחים שלהן, חברת הראל מספקת את השירות המקצועי והאיכותי ביותר. כל מבוטח זכאי לכיסוי מלא החל מהשקל הראשון וללא תלות שב"ן.

יתרון חשוב נוסף של חברת הביטוח, הוא כיסוי להשתלות ולטיפולים מיוחדים בחו"ל. אדם ללא ביטוח בריאות פרטי, אשר נאלץ לעבור טיפול מיוחד או השתלה בחו"ל, עלול לגלות כי מדובר על סכומים מטורפים שרוב האנשים כלל לא מסוגלים לגייס בכוחות עצמם. אך מי שהתכונן לכך מבעוד מועד, יכול להיעזר בכיסוי המקיף של חברת הראל, על מנת ליהנות מטיפול מקצועי ואיכותי בחו"ל. זוהי ללא ספק הדרך היעילה ביותר להשיג את הטיפול הרפואי הדרוש, בצורה מהירה ואיכותית.

כמו כן, כדאי לדעת כי ביטוח הבריאות של חברת הראל כולל בתוכו סל תרופות מורחב, הכולל תרופות מיוחדות ותרופות פרימיום. יש להבין כי אנשים ללא ביטוח בריאות פרטי, נאלצים להשתמש אך ורק בתרופות הכלולות בסל התרופות. אך לא מעט אנשים מגלים כי המחלות או המצבים הרפואיים שלהם, דורשים טיפול באמצעות תרופות חדשניות ויקרות במיוחד. תרופות אלו לרוב אינן כלולות כלל בסל התרופות, דבר שמונע לא פעם את הגישה לטיפול האפקטיבי ביותר למצב הבריאותי שלהם. חשוב להבין כי מחירי התרופות עלולים להגיע לסכומים לא הגיוניים, ולכן חשוב לדאוג מראש לביטוח מתאים.

מה מעולם לא סיפרו לכם על ביטוח בריאות הראל?

כאמור, מדובר על אחד מביטוחי הבריאות הפופולאריים והאיכותיים ביותר, היות ומדובר על פוליסה מקיפה ומשתלמת, המספקת את המענה הרפואי המיידי והאפקטיבי ביותר לכל אדם. כל אדם עד גיל 69 יכול להצטרף לפוליסה, כאשר דמי הפוליסה נקבעים לפי גיל המבוטח והמצב הבריאותי שלו. מומלץ כמובן להצטרף בגיל מוקדם ככל הניתן, על מנת ליהנות מדמי פוליסה זולים ומשתלמים יותר. ככל שהשנים חולפות, כך מחיר הפוליסה עולה, היות והסיכון למחלות ולבעיות בריאותיות עולה בהתאם.