בעזרת עזרים מתוכננים היטב, אפשר להמשיך לנהל חיים בטוחים ומלאים גם בגילאים מתקדמים. רולטור 4 גלגלים מאפשר לבני גיל הזהב ניידות מלאה, בלי לקחת סיכונים. נסביר על חשיבות הרולטור ועל מאפייניו השונים. 

ניידות לשיפר הבריאות 

לפני שנעמוד על כמה מהמאפיינים החשובים של הרולטור, צריך להדגיש עניין יסודי. בכל גיל ובפרט בגילאים מתקדמים, לתנועה ולניידות השפעה ואפקט מאוד חזק על הבריאות הפיזית ועל הבריאות הנפשית. רולטור 4 גלגלים מאפשר גם בגיל השלישי או הרביעי לנהל חיים ניידים יותר, בטוחים יותר, איכותיים ובריאים יותר. 

ניידות בטוחה, עם תמיכה 

רולטור 4 גלגלים מאפשר לכל מי שנזק לכך לנהל ניידות מלאה, עם תמיכה. לרולטור 4 גלגלים יציבים שניתנים לנעילה לפי הצורך. למרות שהמכשיר קל משקל נייד, הוא מסוגל לתמוך היטב באנשים במשקל ממוצע ואף בבעלי משקל גבוה מכך. דגמים נבחרים יכולים לתמוך היטב גם באנשים שמשקלם מגיע ל-90 ק"ג ואף יותר מכך. מלבד זאת, התמיכה לא מתחילה ונגמרת בזמן הליכה ותנועה. הרולטור מצויד במושב נוח ונעים, תמיכה לגב ולגוף כולו בכל רגע שנחוץ לקחת הפסקה. אם עולה הצורך במנוחה קלה, מעמידים את הרולטור, נועלים את הגלגלים לבטיחות מושלמת ומתיישבים. 

דגמים מתקפים ותוספת עזרים 

דגמים מתקפלים של רולטור 4 גלגלים מומלצים מאוד למצבים שונים. לדוגמא, במידה ורוצים לאחסן את המכשיר בבית בנישה צרה, מנגנון הקיפול מאפשר זאת ללא בעיה. אפשר גם להניח את הרולטור המתקפל בתוך תא מטען של המכונית, ולקחת אותו אתכם לכל מקום. עזרים מותאמים יכולים להיות תוספת רצויה וטובה – כך למשל ניתן לחבר סל לאחסון בחלק התחתון של הרולטור. בתוך הסל נוח לשים בקבוק למים, קופסות תרופות, שקית עם קניות ועוד. 

באתר של כמיטק תמצאו מגוון רחב של רולטורים ואביזרי עזר נוספים