מכשיר המולטי טריינר, מקנה למשתמש בו כמעט את כל הפונקציות הדרושות לצורך אימוני גוף לכל אורכו. הוא כמעט ולא מפספס אף איבר שעליו ניתן לעבוד ולהתאמן כדי לחזקו כמה שיותר. מתקן המולטי טריינר, הוא עמוד התווך החשוב ביותר בכל חדר כושר

5 תרגילים עם מכשיר מולטי טריינר |

  1. התרגיל הקלאסי – התיישבו על מתקן המולטי טריינר, מאחור, היכן שנמצאים להם משקלי ה 10 קילו, הוסיפו את מספר הקילוגרמים שברצונכם להרים, ומשכו את הקידון לכיוון מטה. דבר זה מחזק את ה"כנפיים", בצידי החזה.
  1. עמדו מול מרובעי הפלדה שעליהם רשום את מספר הקילוגרמים, שוב, בחרו את המשקל הרצוי לכם, ומשכו את הקידון כלפי מטה כמה שיותר פעמים, כאשר זכרו שמשקל נמוך ויותר פעימות מוסיף מסה, ומשקל גבוה ופחות פעימות מוסיף כוח.
  1. הוסיפו את המשקל הרצוי לכם מאחור ועמדו הפעם עם הגב למתקן. תפסו את הקידון המושך את המשקל, וכך עשו תנוחת ישיבה. חזרו על כך כמה פעמים עם משקל נמוך ככל האפשר, לפחות בתחילת הדרך.
  1. שבו על מתקן המולטי רטיינר, הכניסו את הרגליים בית המוטות השחורים שמתחתיכם, כמובן שלפני שאתם יושבים תדאגו שהמשקולות יהיו לשביעות רצונכם, והתחילו להרים את הרגליים עם משקל נמוך, כך המשיכו למשך 10 דקות כפול כמה שבועות
  1. התקינו את המשקל הרצוי לכם, שבו על כיסא המולטי טריינר, תפסו עם מרפקי הידיים את המוטות העובדים לצידכם, והתחילו לפמפם כמה פעמים על משקל נמוך, כך 10 דקות ביום כפול חודשיים, והתוצאות יפתיעו אתכם לטובה.

האם אפשר להשיג שרירים עם מכונה אליפטית |

אימון על מכונה אליפטית, מספק את אחת הדרכים המהירות ביותר לשרוף קלוריות בחדר הכושר. אם מטרת האימון העיקרית שלך היא לא להרזות אלא דווקא לצבור שרירים, המכונה האליפטית עדיין יכולה לשחק תפקיד במשטר הכושר שלך. 

מכונה זו, לא תאפשר לך לבנות שרירים במהירות כמו תרגילי אימון משקולות, אך היא יכולה לחזק מספר עצום של קבוצות שרירים בגופך באימונים קבועים ולאורך זמן.

אוהבים ספורט? למידע נוסף