ריצה היא דרך מצוינת להישאר בריא ופעיל. זה גם יכול להיות מאוד כיף, במיוחד כשאתה עושה את זה בחוץ. אבל ריצה יכולה להיות מאתגרת אם אין לך את הציוד המתאים. אם אתם מחפשים מכשיר ריצה, כזה שהוא קומפקטי יותר ומתאים לבית וגם לנשיאה ונוח לניוד ממקום למקום, כדאי לכם לשמוע על מכשיר ריצה מתקפל.

הדרך הטובה ביותר לדעת אם מכשיר הריצה המתקפל מתאים לך היא לנסות אותו באופן אישי. בדרך כלל המכשיר עשוי לעלות יקר יותר ממכשיר ריצה נייח ולכן כדאי לבדוק לפני הרכישה שהמכשיר אכן מתאים לך באופן אישי, אם אינך מרוצה מהחלטתך, החזר אותה ונסה שוב.

מה כדאי לבדוק

אז אם אתה מעוניין במכשיר ריצה מתקפל, יש כמה גורמים שכדאי לקחת בחשבון לפני ביצוע הרכישה.

-באיזו תדירות אתה רץ?

-מה התקציב שלך?

-רוצה לקנות את המכשיר או לשכור אותו?

-האם יש לך צרכים מיוחדים או הגבלות בנוגע למכשיר?

-האם אתה מחפש חווית ריצה נוחה יותר מנעליים או נעלי ספורט מסורתיות?

אימון ריצה

ריצה היא אחת מצורות האימון הפופולריות ביותר, אך יכול להיות קשה למצוא את מכשיר הריצה המתאים. חשוב לדעת את מבנה הגוף שלך ואיך אתה אוהב לרוץ לפני ביצוע רכישה.

מכשיר הריצה הטוב ביותר עבורך יהיה תלוי בגובה, במשקל, במבנה הגוף ובמשטח הריצה המועדף עליך. אם אינך בטוח איזה סוג של מכשיר ריצה הכי מתאים לך, כדאי לפנות לקבלת ייעוץ בחנות המכשירים או ממאמן הכושר שלכם.

מכשיר ריצה מתקפל הוא דרך אחת לעזור לך לשמור על יעדי הכושר שלך. זהו כלי נהדר עבור רצים שרוצים לדעת כמה רחוק הם הלכו וכמה מהר הם הולכים.

להשיג באתר של LA SPORT >>>