ביקור תכוף אצל המעסה תורם רבות לתחושה של שחרור והרפיה הן פיזית והן נפשית. ישנו מגוון רחב של סגנונות עיסויים, חלקים מתמקדים באזורים שונים אך דווקא עיסוי הפנים לא מדובר כל כך כמו מקומות אחרים.

כל מה שחשוב לדעת על עיסוי פנים

אנשים שעובדים או מבלים את רוב היום בישיבה, לדוגמא עובדי הייטק ומשרדים למיניהם לא מפעילים באופן מאומץ את רוב שרירי הגוף ולכן יתכן שלא ירגישו צורך לבקר את המעסה באופן סדיר. בניגוד לרוב שרירי הגוף ישנו אזור שפעילותו המאומצת משותפת לרוב בני האדם, אזור הפנים. בכל תנועה של הפנים אנחנו מפעילים שרירים רבים, ולכן הם נוטים להתכווץ. שרירי הלעיסה שפעילים כל יום זקוקים להרפיה וכן גם שרירי ההבעה שלנו. עיסוי פנים משחרר את השרירים התפוסים בפנים, ישחרר מתחים שונים והוא יכול אף לעזור במתיחת כמתים והשריית מראה צעיר ורענן יותר. עיסוי הפנים עוזר גם להזרמת דם חדש ושיפור מחזור כלי הדם של הפנים והראש ככללותו. מסיבה זו, עיסוי הפנים יכול לסייע בהעלמת מפגעים בעור כדוגמת אקנה וגם לעקב תהליכי הזדקנות טבעיים של עור הפנים. עיסוי הקרקפת ונקודות צמיחת השיער תורם להזרמת חיים חדשים לשיער ופעולה זו יכולה להקנות לו לאורך זמן מראה רענן יותר.

עיסוי פנים מסייע בהתמודדות ומניעת כאבי ראש

בזכות הגברת זרימת הדם אל אזור הראש והמוח עיסוי הפנים יכול לשחרר כאבי ראש הנגרמים מלחץ (כמו לפני חתונה למשל, קראו כאן כיצד) וגם מסיבות אחרות כגון מיגרנות. בנוסף על כך עיסוי הפנים באופן סדיר יכול להפחית את תדירות כאבי הראש משום שכאשר נשמור על פנינו משוחררות מלחצים והתכווצויות, יהיו פחות גורמים שיצרו את כאבי הראש.

עיסוי פנים הינו חוויה נעימה

מעבר לפן הבריאותי שמביא איתו עיסוי פנים כאמור, מסייע להגברת זרימת הדם החיובית אל אזורי הפנים, הראש, המוח, שחרור והרפיית שרירי הפנים ושאר יתרונותיו הרבים, עיסוי פנים הינו חוויה נעימה וממכרת. מעבר להרגשת השחרור וההרפיה שתרגישו לאחר פעולת העיסוי, אם אתם אנשים שאוהבים קיצי בראש, מגע בכללי ומסאג'ים, עיסוי הפנים כנראה תהיה חוויה שתרצו גם לחזור עליה שוב ושוב.