אף אחד לא ציפה שנגיף קורונה יגיע ויגרום למדינות העולם להסתגר בבתים. גם ישראל חוותה משבר לא פשוט בעקבות הקורונה, כשעסקים נסגרו, עובדים פוטרו, חתונות בוטלו ולא מעט אנשים נאלצו להסתגר בבתיהם למשך חודשיים. אט אט, ניכר כי אנו מתחילים לחזור לשגרה, וכדי להישמר מפני הידבקות, יש 5 פריטים נחוצים וחשובים:

שטיפת ידיים עם סבון

אחד הדברים היעילים ביותר בשמירה על ההיגיינה הוא השימוש בסבון. אם אתם בעלי עסק, טוב לדעת כי פיזור סבוניות איכותיות בשירותי המשרד יעודדו את העובדים לשטוף ידיים בתדירות גבוהה. כמו כן, מוטב לשטוף את הידיים היטב, לפחות 60 שניות, ולו כדי לוודא שהידיים נקיות.

אלכוהול-ג'ל

זה כנראה אחד המוצרים המבוקשים ביותר בתקופת הקורונה, זאת בשל העובדה שמדובר במוצר שניתן להכניס לתיק או לכיס, ולהשתמש בכל רגע נתון. שימו לב שחשוב לרכוש תכשיר אלכוהול-ג'ל המכיל 70% אלכוהול על מנת לוודא את יעילותו.

מסיכות פנים ייעודיות

בתחילת המשבר, מסיכות נמכרו במחירים גבוהים יחסים (כ10 שקלים למסיכה), ואילו כיום, ניתן לרכוש מסיכות חד פעמיות במחירים זולים (2-3 שקלים ליחידה). תוכלו לרכוש חבילה של מסיכות חד פעמיות, ולשמור בתיק או במשרד כמה מסיכות אקסטרה ליתר ביטחון. אופציה נוספת היא מסיכות בד שניתן לתפור באופן עצמאי. לא משנה איזה סוג מסיכה תבחרו – זה מוצר חיוני וחשוב.

כפפות חד פעמיות

למרות שהשימוש בכפפות שנוי במחלוקת (זאת בשל שימוש שאינו נכון), עדיין כפפות נחשבות לפריט שחשוב להחזיק בהישג יד. תוכלו לרכוש חבילה של כפפות חד פעמיות ברשתות השיווק או רשתות הפארם, כשכדאי לשמור כמה כפפות בשקית או ארנקון בתוך התיק.

תרסיס לחיטוי משטחים

אמנם עדיין אין הוכחות חד משמעיות שהנגיף עובר דרך משטחים, אבל עדיין חשוב לחטא משטחים ואלמנטים שונים. כיום ניתן למצוא לא מעט תרסיסי חיטוי מצוינים, כך שהמגוון רחב במיוחד.

נדמה שנגיף קורונה לא הולך לשום מקום, וכי שגרת החיים החדשה תהיה שונה ממה שאנחנו מכירים. נסו לשמור על ההנחיות ככל הניתן, להצטייד בסבון, מסיכות פנים, אלכוהול-ג'ל, תרסיסי חיטוי וכפפות חד פעמיות.