אחרי יום עבודה ארוך ו"קשה", כל שאתם יכולים לחשוב עליו הוא שינה על מזרן קשה? אנחנו לא יכולים לומר שאנחנו מופתעים, שכן ישראלים רבים נוטים למזרנים מסוג זה. עד לפני לא מעט שנים, לקוחות (ביניהם, אתם) היו צריכים להתאים עצמם למזרנים ("זה המזרן שיש בחנות, זה מה שנקנה"). כיום לעומת זאת, המגמה הפוכה: המזרנים מתאימים עצמם לצורכי הלקוחות עם שלל דגמים הנבדלים בעובי, מספר שכבות ורמת הקשיחות.  

 

רוצים להתחדש עם מזרנים איכותיים? בקרו בחנות של HUGG מזרנים>>>

מזרנים קשים: מה בהם עושה את זה לכל כך הרבה אנשים?

במידה שכבר הספקתם להתרשם מדגמי המזרני שונים, ראיתם לבטח כי כל דגם מאופיין ברמת קשיחות ספציפית. זה לא מקרי שבחרנו להציע מזרנים בארבע דרגות שונות, שכן אין באמת קונצנזוס באשר לרמת הקשיחות המושלמת. כלומר, ישנם אנשים שאוהבים את המזרן שלהם רך ו"ענני", לצד אלו שהנוקשות היא זו שמספקת להם את הנוחות ההכרחית לשינה מצוינת. העדפתם של חובבי המזרנים הקשים אם כן, נובעת מתחושת התמיכה, היציבות וה"ציפה" שהם מספקים. 

 

"מהי רמת הקשיחות המקסימלית של מזרן?"

המזרן הרך ביותר שתוכלו למצוא מדורג 3/10, בעד הקשיח ביותר 7/10. במידה שאתם תוהים לעצמכם כעת: "7/10? זה הכל? אני אדם של מזרנים קשים!", דעו כי גם מזרנים אלו חייבים להתאפיין במידה מסוימת של רכות. אחרת? התחושה תהיה כאילו שאתם ישנים על פלטה נוקשה. גם כשההעדפה היא מזרן קשיח, יש להבטיח כי הוא נשען על האיזון העדין שבין רך לקשה. 

 

הימנעו מהטעויות הנפוצות עם רכישת המזרן הבא שלכם

גם כשדרגת הקושי המועדפת עליכם היא קשה, רכישת המזרן יכולה וצריכה להיות "רכה". ולאן אנחנו חותרים? היו מודעים לשתי טעויות סופר שכיחות שעלולות לעלות לכם בנוחות ובחוויית הרכישה:

  • הערכת דרגת הקושי בישיבה – האם פעם מדדתם נעליים על הידיים? בוודאי שלא, ובדיוק בגלל גם את המזרן לא ניתן "למדוד" בישיבה. בכדי להעריך את מידת הנוחות שמספק לכם על המזרן, עליכם לשכב עליו במשך כמה שניות. 

רכישת מזרן אונליין ללא תקופת ניסיון – מעדיפים לרכוש את המזרן שלכם אונליין? שימו לב: רכישת מזרן חדש ברשת מומלצת כשניתנת לכם האפשרות ליהנות מתקופת ניסיון.