אחת החששות הגדולים בקרב נשים מניקות, הוא שכמות החלב שהן מספקות לתינוק שלהם לא מספק אותו, שהרי בעת שהתינוק יונק אין דרך לדעת כמה הוא ינק והאם הוא צריך עוד, מה שגורם פעמים רבות לחששות אצל האימא ולחרדה בכל פעם שהתינוק בוכה, אולי הוא עדיין רעב ולא ינק מספיק? חשש זה מוביל פעמים רבות אצל האם להפסקה מוקדמת של ההנקה מתוך הרגשה שהיא איננה מספקת את צורכי התינוק. הפסקה מוקדמת של ההנקה אינה מומלצת מאחר והמזון המומלץ לתינוק בגיל הזה הוא חלב אם. פעמים רבות פונות הנשים לחפש פתרונות להגברת ייצור החלב.

כדורים להגברת ייצור של חלב האם

אחד מן הפתרונות המוצעים כיום הם כדורים המיועדים להגברה של ייצור חלב האם, על ידי נטילת הכדורים המכילים רכיבים שמגבירים את ייצור החלב אצל האימא, עולה כמות החלב שהמיוצרת ונותנת לאימא שקט נפשי בנוגע לתזונת התינוק. אמנם, כדורים שונים שיוצרו שלא מרכיבים טבעיים, יצרו בעיות שונות ומסוכנות אצל האימהות וצריכתם הפכה ללא מומלצת במקומות רבים.

כדורים להגברת ייצור חלב האם ממקור טבעי

עם התקדמות המחקרים והתפתחות הטכנולוגיה החלו לייצר כדורים להגברת חלב האם ממקורות טבעיים בלבד, הכדורים הללו עושים את פעולתם היטב, מגבירים את ייצור החלב אצל האם, ומסירים מהאם את החשש התמידי בקשר לתזונת התינוק. כדורים ממקור טבעי הם בטוחים לשימוש שהרי הם מיוצרים ממקורות טבעיים אותם אנחנו צורכים בתזונה שלנו לעיתים, ומצמחים מוכרים אשר עושים בהם שימוש במקומות רבים ברחבי העולם. ולכן, אישה המעוניינת להגביר את ייצור החלב שלה תעדיף לא פעם דווקא את הכדורים ממקורות טבעיים, כדי לפתור את בעיית ייצור החלב אך להימנע מחששות שונים שישנם בכדורים הלא טבעיים. למידע בנושא הכנת הגוף ללידה