הבננה היא פרי בעל טעם מתוק. זה גם בריא מאוד ויש לו יתרונות בריאותיים רבים. הוא ידוע גם בשם "פרי הנס" מכיוון שניתן לאכול אותו נא או מבושל.

הבננה היא פרי שקיים כבר הרבה זמן. זהו אחד הפירות הפופולריים ביותר בעולם. הבננה ידועה גם כגידול קל לגידול, אך אין לה יתרונות רבים בהשוואה לגידולים אחרים.

הבננה היא פרי, שנוהגים לאכול אותו בכל העולם. הוא נחשב לפרי בריא, אך ייתכן שחלק מהאנשים לא יאהבו אותו מסיבות שונות. מאמר זה ידון בהשפעה של אכילת הבננה על בריאותכם והאם כדאי לאכול אותה או לא.

ישנם בננות בכל הגדלים – קטן בינוני וגדול.

בננה עושה עצירות ? חסרונות באכילת בננה

אחד החיסרונות של הבננות הוא שהן מאוד יקרות בחלק מהמדינות וקשה למצוא אותן בחנויות. בישראל הבננות יותר נגישות וניתן למצוא אותם בכל חנות בעונת המכירה והם נחשבות מאוד זולות. בנוסף הבננות הם דלים בתכולת חלבון ושומן, מה שאומר שהם עלולים להיות קשים לעיכול ולגרום לתת תזונה בקרב ילדים.

אכילה מרובה של בננות עלולה לגרום בעיכוב בעיכול ולכן גרימה למצב של עצירות. אז כן, אכילה מופרזת של בננות כנראה תגרום תגרום לכם לעצירות.

היתרונות באכילת בננה

הבננה מאוד בריאה היא מלאה בויטמינים וסיבים תזונתיים, היא מקור מצויין לאשלגן ומגנזיום ומומלצת מאוד במידה ואם אתם צריכים להשלים חוסרים.

בגדול הבננות נחשבות לפרי מאוד מזין ובריא. הם תוספת מעולה לתפריט היומי. טעימות ומזינות

לסיכום , הבננה היא פרי מצויין שחשוב להכניס אותו לתפריט שלכם, במיוחד אם אתם מבצעים פעילות גופנית זה מקור נהדר למגנזיום ואשלגן.

אך שימו לב שאכילה מופרזת, בננה עושה עצירות במקרים מסויימים, לכן חשוב להתייעץ עם איש מקצוע לפני שאתם מקבלים החלטה כלשהי שעלולה להשפיע על בריאותכם.