טיפוח נחוץ לשמירה על היופי ולהשגת מראה אטרקטיבי ולכן אנו הולכים לקוסמטיקטיות כדי שיטפלו בבעיות עור כמו אקנה ויוסיפו איפור, יבצעו טיפול פנים ועוד. טיפול קוסמטי מזוהה עם נשים מבוגרות אבל ניתן להתחיל אותו כבר בגיל צעיר עוד בגילאי חטיבת ביניים וגם לפני. נערות צעירות עלולות לסבול בעודף שיער ברגליים ולרצות להתאפר כבר בגילאי 13 או פחות וטיולים כאלה מקובלים בימינו. בגילאי תיכון כבר מופיעים "פצעי בגרות" (אקנה) אשר נחשבים לבעיה מוכרת ומטרידים מאוד את מי שסובלים מהם. פצעי בגרות פוגעים במראה והופכים למושא ללעג ולכן לירידה בביטחון עצמי והערכה העצמית של מי שסובל מהם. טיפול אצל קוסמטיקאית עם פילינג יהלום Betterlook יכול לפתור את הבעיה.

ההחלטה על מפגש עם קוסמטיקאית היא פונקציה של צורך, רצון וכמובן תקציב. לחץ חברתי גורם לתופעה להתרחב בקרב בני נוער, היות שהפנים הם כרטיס ביקור עבור כל אחד ואחת מאיתנו. עור הפנים של גבר שונה מזה של האישה ונלשב אדמומי יותר בגלל הצורך הקבוע בגילוח. גילוח בגיל צעיר עלול ליצור פצעונים אצל בנים וצורך בטיפול פנים אצל קוסמטיקאית. לכן אין סיבה להירתע מביקור אצל קוסמטיקאיות בגיל צעיר, התחילו מכאן https://betterlook.co.il. הן מסוגלות לפתור בעיות שמעיקות על מתבגרים בגילי תיכון.

התחלה בגיל צעיר אמנם כרוכה בהוצאת כספית של ההורים (או של הילדים, אם הם עובדים ומשתכרים) אבל יש בה תועלת רבה אם אכן מדובר בבעיות של אקנה עור שמן או פצעונים רבים. זאת מאחר שקוסמטיקאית תעזור ללקוחותיה לסגלל לעצמם הרגלים מועילים של שמירה על עור הפנים והגוף ומניעת הזדקנות ממוקדמת ו/או קמטים ומפגעים נוספים. התייעצות קבועה ם אשת מקצוע הינה בעלת ערך בריאותי ופסיכולוגי, מאחר שטיפול מהיר בבעיות ויזואליות יחזיר למתבגרים הצעירים את הביטחון העצמי ויקנה להם הרגלי נכונים לטווח ארוך. טיפולי פנים אפשר להתחיל כבר בגיל בית הספר, אם הם נדרשים, וכך מתרגלים לשמור על מראה נקי מפגמים לאורך זמן. להרגל זה תהיה חשיבות רבה בשנים מאוחרות יותר.