נשים בעלות חזה קטן, לא פעם מרגישות לא מספיק נשיות לעומת נשים עם חזה גדול. כיום, עולם הניתוחים הפלסטיים הוא עולם מתקדם מאוד, אשר נותן את המענה הראוי לכל רצון של אדם לשינוי. כאשר מדובר ברצון של אישה להגדיל את השדיים שלה, מדובר על רצון שהיה קיים אצל נשים מאז ותמיד. ד"ר אופיר שיין מסביר כי בעוד שבעבר ניתוח הגדלת חזה היה ניתוח מורכב יותר, הרי שכיום בעולם המודרני והמתקדם שבו אנו חיים, מדובר על ניתוחים פשוטים יותר, אשר ההחלמה מהם איננה ארוכה מדי והם יכולים לסייע לכל אישה להרגיש טוב יותר עם עצמה.

ניתוח הגדלת שדיים- למי זה כדאי?

ישנן לא מעט נשים עם חזה גדול ומנגד, ישנן לא מעט נשים עם חזה קטן. לא מעט נשים עם חזה קטן חיות בשלום עם החזה הקטן שלהן ואינן מרגישות לא מספיק סקסיות או נשיות בשל החזה הקטן. אולם, ישנן נשים שחשות שהחזה הקטן שלהן פשוט לא מיטיב עימן. אותן נשים יכולות להסתובב בעולם בתחושה שהן לא מספיק נשיות, סקסיות, יפות ועוד.

בעיות בדימוי העצמי של אישה הן לא בעיות שקל להתמודד עימן ולא פעם, הן פוגעות באופן מהותי באיכות החיים של האישה, בהרגשה שלה לגבי עצמה, במערכות היחסים שלה ועוד. כל אישה אשר חשה כי היא לא מצליחה להתמודד עם החזה הקטן שלה, יכולה לבחור כיום בניתוח הגדלת שדיים, אשר יסייע לה לקבל חזה גדול יותר, בדיוק כפי שהיא רצתה.

לבחור את המנתח הטוב ביותר לניתוח הגדלת שדיים

על אף שכיום ניתוח הגדלת שדיים הוא ניתוח פחות מורכב ממה שהוא היה בעבר וזאת בשל ההתקדמות של העולם הרפואי בכלל ושל עולם הניתוחים הפלסטיים בפרט, הרי שאין לזלזל בבחירת המנתח לצורך ניתוח הגדלת חזה. חשוב מאוד לברר היטב אודות המנתחים השונים המובחרים בתחום ניתוחי הגדלות חזה, לקבל המלצות מנשים אשר עברו ניתוח הגדלת חזה אצל מנתח כזה או אחר, לקרוא על המנתח וכמובן, להגיע לפגישה שנקבעה איתו, על מנת לקבל את ההסבר המקיף והדרוש אודות ניתוח הגדלת חזה ולבחון את המקצועיות שלו, היחס שלו, תחושת הביטחון שהוא מעניק ועוד.