כל אחד מכיר את המשמעות של ניתוח הגדלת חזה. גם גברים שאינם עוברים אותו מן הסתם, נשים שאין להן כוונה לעבור אותו. הרי מדובר באחד הניתוחים הכי פופולאריים והכי מדוברים שיש. 

אך לצד ניתוח זה, אפשר למצוא ניתוחי חזה נוספים אשר מוכרים ומתרחשים על בסיס קבוע במרכזים וקליניקות רפואיות שונות. אחד מהם, הוא ניתוח הרמת חזה. מדובר על ניתוח מאוד פופולארי בקרב לא מעט נשים, בפרט נשים שעברו מספר לידות במהלך חייהן הבוגרים. 

ניתוח הרמת חזה, (קראי על הרמת חזה באתר של ד"ר רון עזריה), המשמעות שלו היא להפוך חזה נפול לחזה עומד. נשים רבות מרגישות אי נוח עם זה שבמהלך השנים החזה שלהן הפך נפול, תוצאה של השפעות הזמן אך גם תוצאה של השפעות בהיבטים אחרים. למשל, השפעות של שינויים במבנה הגוף ובמשקל (למשל בעת הריונות), השפעה של לידות והנקה, וכן כתוצאה מהשפעות טבעיות של הזמן, שכן עם השנים הגוף משתנה ובין היתר, החזה כבר איננו יכול לעמוד כפי שעמד בגיל עשרים או שלושים. 

מה המשמעות של ניתוח זה

צריך לומר, ניתוח הרמת חזה הוא מאוד פשוט, שכן להבדיל מניתוח הגדלת חזה למשל, הוא לא דורש הוספה של חומר חיצוני לגוף, כמו שתלים, אלא להיפך, הוא דורש הסרת עור מת, עור שאין בו צורך, ואז ניתן להרים אותו בצורה הרבה יותר טובה. 

צריך להדגיש, אפשר לעבור ניתוח הרמת חזה ביחד עם הגדלה, זה תלוי במבנה ובגודל החזה המקורי. ההמלצה היא אגב, לא לעבור ניתוח הגדלה במקרים בהם יש צורך להרים אותו אלא אם עושים את שתי הפעולות ביחד. אם מבצעים רק פעולה אחת, זה יהיה מאוד לא אסתטי ולא נעים לעין, עוד בנושא באתר https://ronazaria.co.il.