הרפואה המערבית המודרנית הכניסה נופך מאוד מדעי מתקדם (וחשוב) לרפואה. יחד עם זאת, חשיבה צרה גורמת לאנשים לעיתים לפקפק בגישות משלימות. חשוב להבהיר כי עיסוי רפואי יכול לסייע מבחינה רפואית. זו עובדה, שטכניקות עיסוי שימשו למטרות ריפוי והבראה, כבר לפני אלפי שנים. אז גם אם לא כל בעיה רפואית תשתפר בעקבות עיסוי, בהרבה מאוד מצבים בחיים, עיסוי רפואי יכול להשלים טיפולים מודרניים. והבשורות החשובות – זהו פתרון שיכול להתאים בכל גיל, ללא שום תופעות לוואי שליליות. 

פתרון מועיל ללא תופעות לוואי 

במגוון מצבים רפואיים, עיסוי יכול להועיל מאוד. לדוגמא, עיסוי רפואי נחשב לפתרון משמעותי המסייע בפציעות ספורט שונות. עיסויים יכולים לזרז החלמה וכן להקטין את הנזק ולקצר שיקום בפגיעות כגון נפילה, חבלה ואף לאחר ניתוחים. מובן שבמצבים רפואיים סבוכים, כדאי להיוועץ ברופא ולגשת אך ורק למעסה בעל/ת הכשרה מקצועית מקיפה. לפני הטיפול חשוב שיתבצע אבחון, יש לתאר מחלות רקע וכל מצב רפואי אחר. 

טיפול גוף מסוג זה יכול לסייע מאוד לאנשים הסובלים מכאבי גב, כאבי מפרקים, כאבי שרירים, נמלול. עיסוי יכול לשפר טווח תנועה, לעזור לסובלים מכאבים כרוניים, פיברומיאלגיה ותסמונות רבות אחרות. וללא ספק, האפקט המרגיע של הטיפול הינו מבריא ויעיל במיוחד. 

לאחר הטיפול, המטופל/ת חשים כאילו שעול כבד הוסר מעל הכתפיים. הגוף מרגיש יותר קליל, מאוד נפוץ כי מטופלים מדווחים כי הם מרגישים למשך שעות רבות צעירים בשנים רבות. עצם התחושה המרגיעה והמהנה עשויה לחזק במידה מסוימת את מערכת החיסון. ידוע כי סטרס מעורר מחלות והרוגע מרחיק אותן. אז אמנם אין לטעון שעיסויים יכולים תמיד להחליף אנטיביוטיקה או ניתוחים, אך הם בהחלט מועילים לבריאות ולרווחה הנפשית. מידע נוסף באתר www.bestmassage.co.il