הצלחה של ניתוח פלסטי מותנית בשיתוף פעולה של המטופל והקפדה על ההנחיות של המנתח במהלך תקופת ההחלמה. המנתח מתכנן מראש את מהלך הניתוח להשגת התוצאות הטובות ביותר בעבור כל מנותח. לכם יש את היכולת לשמר את התוצאות הטובות עם לבוש מותאם לאחר ניתוח. חשוב להבין שדרושה תקופת החלמה לאחר ניתוח מתיחת פנים וצוואר. עלינו להיערך נכון לתקופת ההחלמה ולהצטייד נכון בפריטים שיעניקו תמיכה לגוף ולנפש.

בשביל מה צריך סנטריות?

תהליך של מתיחת פנים או צוואר משנה את המיקום של הרקמות. מיד לאחר הניתוח הגוף נכנס לתקופת הסתגלות במהלכה הוא לומד לקבל את המצב החדש. על מנת למנוע מהגוף לשחזר את המצב הקודם עלינו להנחות אותו עם סנטרית לפנים לקבלת המראה המשופר. סנטריות מעצבות נכון את הרקמות באזור הפנים והצוואר, מעניקות תמיכה לאזור, משמרות את התוצאות של הניתוח ומקלות על הכאבים.

מה קורה לאחר ניתוח מתיחת פנים וצוואר?

כיום, הליכים קוסמטיים של מתיחת פנים מתבצעים לעתים קרובות ללא צורך באשפוז של יותר מ-24 שעות. לאחר ניתוח קצר המטופל מועבר אל חדר התאוששות בו הוא נמצא תחת השגחה של אחות. במהלך תקופת האשפוז הפנים של המטופל נותרות חבושות כאשר התחבושת מוסרת למחרת טרם השחרור. ניתן להתקלח ולשטוף את הפנים במים פושרים כאשר חזרה לפעילות פיזית מלאה מותרת רק לאחר כשבוע.

במהלך כשבועיים לאחר הניתוח כדאי ללבוש סנטריות להגנה על האזור הרגיש ומניעת נפיחות. יש להקפיד להימנע מחשיפה מופרזת לשמש במהלך תקופת ההחלמה. בכדי לזרז את תהליכי ההחלמה כדאי להקפיד על אורח חיים בריא ולהימנע מפעילויות שמעוררות כאב או גורמות לתחושת אי נוחות. שימוש קבוע בסנטריות עשויות בד איכותי שמונע היווצרות של חיידקים וגירויים בעור חיוני להחלמה מהירה של האזור.\

ראו גם: בגדי לחץ לאחר ניתוח