חברות הביטוח יוצאות בקמפיינים מפחידים ומעוררי דאגה, מי יודע מה יהיה מחר? ואולי תתקלו במה שהסטטיסטיקה מסרבת להאמין בו? לידיעתכם הקמפיינים הללו מצליחים להם מאוד.

בישראל יש אחוז גבוה של אנשים שמחזיקים ביטוחי בריאות פרטיים במחירים גבוהים ביותר. לא יהיה מוגזם לומר שחלק נכבד מהמשכורת הולך כדי להשביע את הפה הרעב של חברות הביטוח.

מה שיפה זה שמפעם לפעם יוצא מוצר ביטוחי חדש בדיוק כמו דגם של רכב. האם אתם רוצים להיות עוד יותר רגועים? או לגלות את הרוגע מחדש? רכשו עוד היום את הביטוח החדש שלנו, כך אומרות הפרסומות ואנו הצרכנים, קונים.

אבל האם זה באמת חיוני? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

ביטוח מחלות קשות:

זה לא סוד שקופות החולים פה בארץ לא ממנות טיפולים יקרים במחלות קשות. יכול להיות שזה מעבר ליכולתן או שזה לא משתלם להם כלכלית, בכל זאת, הם עסק לכל דבר ועניין, אולם העובדה היא אחת, אנשים ללא ביטוח מחלות קשות העלולות להתרחש חלילה. 

כאשר קורה אסון ואחד מבני המשפחה נדבק בנגיף קשה, הסכומים הנדרשים לטיפול הם גבוהים ביותר ולאדם סטנדרטי אין את האפשרות הכלכלית לעמוד במחירים הללו, מה שקורה זה שנלקחים הלוואות מתוך לחץ בריביות גבוהות ביותר וגם אחרי שהחולה הבריא, כל המשפחה שקועה עמוק בבוץ של חובות שאין דרך יציאה ממנו. 

לכן, נוטים ישראלים רבים לבטח את עצמם מול מחלות כאלו בביטוחים פרטיים. אולם חשוב לזכור שמחלות קשות לא כולם צריכות ביטוח משום שיש כאלו שהן כל כך נדירות שבאמת חבל על הכסף. מדובר במחלות שתוקפות אחד למיליונים אולם חברות הביטוח עדיין ישתמשו בהם כדי לרכוש ביטוח יקר יותר. 

למידע בנושא ביטוח בריאות פרטי