אחד הטיפולים הנפוצים ביותר במרפאות השיניים, הוא טיפול באמצעות כתרים. מדובר כאן בשני אספקטים – האסתטיקה של השיניים, וכמו כן מי שנדרש לכתרים יוכל לתפקד טוב יותר בכל הקשור גם לאכילה.

כאן תוכלו לקרוא עוד על כתרים לשיניים>>>

מאיזה חומר גלם עשויים הכתרים?

לרוב מדובר בכתרים לשיניים העשויים מחרסינה, אלה הם כתרים עמידים מאוד, אסתטיים למראה, ורופאי שיניים מוצאים את הטיפולים הללו כהכרחיים כאשר השיניים נפגעו מסיבה זו או אחרת.

המטרה העיקרית הינה החלפת חלקה החיצוני של השן, וזאת במסגרת כמה סוגים של טיפולים, כגון: טיפולי שורש, סתימות, במקרים בהם המטופל נדרש לשתלים, ויש סיבות נוספות.

על כתר דנטלי שמעתם?

כתר זה הוא סוג של כיסוי לשן, אותו מלבישים על גבי שיניים קיימות אך פגועות, ובמקרים של השתלת שיניים כאשר הכתרים הינם זמניים, כל זאת בכדי לשקם את הפה. במקרים שחסרות שיניים, ההמלצה הגורפת היא לבצע השתלה, רק בדרך זו איכות חייו של המטופל תעלה, הוא יוכל ללעוס ללא כל קושי, כפי שהיה בימים עברו.

מהם סוגי הכתרים הקיימים?

כיום המטופל יכול לבחור באיזה כתר הוא מעוניין. ישנם כתרים העשויים מחרסינה, זהו המעטה החיצוני שלהם, וכאלה העשויים מזרקוניה, עליהם הרופאים ממליצים יותר. והיה והכתרים עשויים מחרסינה, החלק הפנימי שלהם יהיה בצבע אפור, בהשוואה אליהם, כתרי זירקוניה , אינם בעלי בסיס מתכתי אפור, אלא לבן, כך שהמראה הוא אסתטי יותר.

פנו לטובים ביותר!

אם אתם צריכים כתרים חדשים לשיניים, זהו לא המקום לזלזל בבחירת הרופא. פנו אך ורק לקליניקה בה מועסקים רופאים מקצועיים בעלי וותק וניסיון, אשר התמקצעו בתחומים שונים, כמו טיפולי שורש, השתלות, העושים שימוש בחומרי הגלם הטובים והעמידים ביותר.