חולמים על חיוך מושלם אך השיניים הקדמיות לא נראות במיטבן? הפתרון הוא פשוט ויעיל לאורך זמן – הכירו את השתלים הדנטליים. שתל הינו בורג מיוחד אותו רופא השיניים מחדיר אל עומק הלסת, כדי שזה ישמש כעוגן חזק ויציב להנחת כתר. הכתר הינו למעשה תחליף מלאכותי לכותרת השן החסרה, כך במקרה וישנן שיניים חסרות או פגומות מאוד בחלל הפה, ניתן להחליפן בהליך רפואי המבוצע במרפאת המומחים של ד"ר ג'רי כהן.

סוגים של שתלים דנטליים

ישנם סוגים שונים של שתלים דנטליים המיועדים להחלפת השיניים הפגומות או החסרות, כאשר לכל אחד מהם מתאים למקרים שונים ומצבו של כל מטופל:

  • שתלי דיסק – שתלים אלו מאופיינים בצורה של דיסק עגול ושטוח, והם מיועדים בעיקר עבור מטופלים הזקוקים להשתלת שיניים כאשר עצם הלסת שלהם חסרה, ואיננה יכולה לשאת את העומס של השתלים הסטנדרטיים.
  • שתלי בורג – שתל דנטלי מסוג זה נחשב לשתל סטנדרטי, וצורתו דומה לבורג. שתל זה מוחדר ללסת כדי להעניק תמיכה מיטבית לכתר שיחובר אליו ויחליף את השן החסרה.
  • שתלי מיני – שתלים דנטליים חדשניים המאפשרים השתלת שיניים בטיפול אחד בלבד, כיוון שגודלם קטן במיוחד ולכן ניתן להחדירם אל הלסת ולחבר אליהם מיד את הכתרים ללא זמן המתנה עד לריפוי מלא של הלסת.

למי הטיפול מיועד?

השתלת שיניים מיועדת לאנשים הסובלים משיניים חסרות או פגועות, ומעוניינים להשיג חיוך מושלם באופן איכותי ויעיל כך שהמראה האסתטי והיפה שלהם יישאר למשך זמן רב. התפתחות הטכנולוגיה בתחום רפואת השיניים מאפשרת למטופלים רבים להיעזר בטיפול זה, כיוון שישנן שיטות רבות וחדשניות המאפשרות השתלה לחיוך מושלם של כמה שיניים במקביל, או אפילו השתלה המתרחשת במהלך טיפול אחד בלבד כך שניתן להשיג חיוך מושלם תוך יום אחד.

יש לזכור כי טיפולי השתלת שיניים הינם מורכבים ודורשים מומחיות וניסיון בתחום, לכן חשוב לבחור את רופא השיניים המקצועי והטוב ביותר בתחום השתלות שיניים וטיפולים דנטליים אסתטיים, שיידע להתאים את הטיפול המתאים ביותר לכל מטופל הזקוק להשתלת שיניים.