כל מי שנתקל בעכברים בבית או בעסק, ירצה בוודאי לסלק אותם, על מנת שהוא יוכל לחזור וליהנות משגרת חיים רגילה. עכברים, כידוע, יכולים להביא למחלות, זיהומים, וכן הם עלולים לגרום נזקים לריהוט או לפריטים אחרים במבנה.

על מנת להתמודד איתם, יש צורך לקרוא לאנשי מקצוע אשר מתמחים בתחום. הכוונה למדבירים שיש להם את האמצעים הנדרשים לצורך הדברת עכברים בצורה נכונה. בעיקרון, תמיד עדיף ונכון ללכוד עכברים ולא בהכרח להדביר אותם, אך יש מקרים בהם זה לא אפשרי, מסיבות טכניות או אחרות, ואז אנחנו נשתמש בשירותיו של מדביר. לרשותו עומדים האמצעים הנדרשים לביצוע הדברת עכברים בצורה נכונה.

תהליך ההדברה חייב להתבצע באופן מסודר, זאת על מנת שאנחנו נוכל לחזור ולהשתמש במקום בלי שום בעיה, כך שהעכברים עצמם יודברו אך לא יישארו במקום חומרים, אשר עלולים לגרום לנו או לכל מי שמשתמש במבנה, נזק בריאותי.

 

כיצד מבצעים הדברה בצורה נכונה

ראשית, יש לאבחון היכן בדיוק נמצאים העכברים, איפה הם מסתתרים, מה אזור הפעילות שלהם. כך אנחנו נוכל לקבוע באיזה אזור יש לבצע הדברה. ייתכן מאוד, שנרצה לבצע הדברה בכל המקום, כך אם הם יצליחו לברוח לאזורים "נקיים", יהיה לנו פתרון לכך.

שנית, אנחנו צריכים כאמור לוודא, שזו האופציה הטובה ביותר. בהחלט ייתכן שעדיף לנו לחפש אופציות כמו למשל לכידה.

שלישית, אנחנו נשתמש בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה, אנחנו נרצה להשתמש בהם במקומות ספציפיים, שם אנחנו מניחים שהעכברים נמצאים או מגיעים מעת לעת.

חשוב להקפיד על כך שלא יהיו אנשים במבנה בזמן ההדברה, לא יהיה מזון פתוח או חומרים אחרים בהם אנחנו משתמשים על הגוף שלנו בצורה כזו או אחרת.

 

למידע נוסף והזמנת הדברה – זיסמן הדברות.