כאשר חושבים על אביזרי מין לנשים רבים מציינים מוצרים כמו דילדו ויברטור משום שמדובר על אביזרים רוטטים ומעוצבים בצורה שמגרה את איבר המין הנשי, כמו למשל דילדו שמעוצב ממש בצורה ריאליסטית כמו פין בגדלים שונים שנשים יכולות לבחור ולהחדיר להנאה וגמירה חזקה. 

כיום יש סוגים רבים של דילדו ויברטורים החל מרוקט פוקט או  דילדו המחובר לריתמה – מה שידוע כי סטרפאון ושאר מוצרים נפלאים. אבל מי אמר שמדובר במוצרים שמתאימים רק לנשים!? יש לא מעט גברים שנהנים מהמוצרים האלו ויכולים לחוות עונג מושלם בזמן השימוש. 

אז איך נהנים גברים מהמוצרים?

יש לא מעט הנאות שיכולים להסב המוצרים האלה.  לדוגמה: ויברטור לו ולה כמו זה אשר כולל מוט עינוג ועיסוי לאישה וטבעת רטט לגבר. המוצר  יכול להסב עונג בזמן חדירה ולרטוט על איבר המין הגברי. 

גם דילדו שמחובר לרקמה הלא הוא הסטרפאון יכול להתאים לגברים שרוצים להנות מחדירה אנאלית. לכן רבים מהגברים שירצו להכניס סטראפ און למיטה, כמנו גם דילדו או כל מוצר אחר. 

מלבד זאת גם גברים שרוצים להתנסות בעינוג עצמי אנאלי יכולים לבחור מוצרים כמו דילדו (בדקו דילדו באתר רק נשים) או אפילו חרוזים אנליים להתנסות ראשונית. גם זוגות חד מיניים יכולים להכניס דילדו אל חדר המיטות. 

מוצרי סקס אלו זמינים בקטלוגים של חנויות סקס אונליין ואפשר להזמין אותם בצורה דיסקרטית לכל מקום.