אין מחלקות על כך כי גוף האדם היא היצירה הכי מורכבת בטבע. אין ספק כי אנחנו כל הזמן לומדים דברים חדשים על הגוף שלנו וזה רק מראה לנו כמה מעט אנחנו יודעים עליו. אז נכון עברנו כברת דרך עצומה באלפיים השנים האחרונות בהבנה שלנו את גוף האדם אך האמת היא שאנחנו עדיין לא יודעים קמצוץ כיצד הגוף פועל ומה משפיע עלינו. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי לא פעם ולא פעמיים אנחנו יכולים לחלות בשלל מחלות אשר מובילות למחלות רבות. על רקע זה יש לציין כי אחת המחלות הקשות ביותר שאנו יכולים לחלות זהן היא מחלת הכבד השומני (קראו אודותיה). עליכם להבין כי מחלה זו נובעת לרוב מסכרת או לחץ דם גבוה מיתר שומנים בדם. כבד שומני זה מחלה מאוד לא נעימה אשר יש לעשות הכול בכדי למנוע אותה.

האם יש קשר בין התזונה שלנו ובין הימצאות של שומן בכבד?

עליכם להבין כי סכרת, לחץ דם גבוה או יתר שומנים בדם לא מופיעים סתם כך. פעמים רבות הדבר תלוי במידה עצומה אל אורח החיים שלכם. אז נכון אפשר לקחת תרופות אשר יורידו את הסוכר בדם או את לחץ הדם אך יש גבול כמה התרופות הללו מועילות ועליכם לקחת בחשבון כי אתם צריכים לחשוב על שינוי אורח החיים שלכם בכדי לטפל בבעיות הללו וכך למנוע מהמצב של כבד שומני להופיע. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אורח החיים שלכם תלוי במידה עצומה בתזונה שלכם ועל כן אתם צריכים לחשוב מה אתם מכניסים לפה ומה אתם אוכלים וזה ישנה את מצבכם מן הקצה אל הקצה.

> בלינק https://perelmantradeltd.cashcow.co.il תוכלו למצוא מוצרים מהטבע מבית פרלמן סחר

מדוע כדאי להתייעץ עם מומחים בנוגע לתזונה שלנו?

עליכם להבין כי תזונה היא דבר מסובך ובכדי לאכול נכון אנחנו צריכים לפנות אל מומחים באתר https://www.perelmantrade.com אשר ייעצו לנו מה לאכול ומה לא לאכול. ברגע שנפנה אל מומחים כאלו נוכל לקבל החלטות הרבה יותר חכמות ולהבין בדיוק מה אנחנו צריכים להכניס לפה ומה לא וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון.

> הכירו את אמיר פרלמן מוביל צוות המחקר והפיתוח של  חברת פרלמן סחר