השתלת שיער בישראל בעבר כמעט לא הייתה קיימת. כאשר אדם היה מעוניין לבצע השתלת שיער לרוב הוא היה פונה לקליניקות בטורקיה אשר הציעו השתלת שיער בצורה מקצועית ואיכותית. בשנים האחרונות, תחום השתלת השיער בישראל הולך וצובר תאוצה וכבר ניתן למצוא לא מעט קליניקות בארץ אשר עוסקות בתחום השתלת שיער. אם החלטת ללכת על השתלת שיער דווקא בארץ, חשוב מאוד שתבין שמדובר בתהליך יקר, אשר כדאי לבחור עבורו בקליניקה הטובה והמומלצת ביותר, על מנת שהוא יממש את ייעודו ומטרותיו באופן האידאלי.

השתלת שיער בארץ- כיצד

השתלת שיער בארץ כיום מתבצעת באמצעות שיטות השתלה שונות. ישנה השתלת שיער בשיטה מסורתית יותר אשר במהלכה נשאבים קבוצות של זקיקי שיער ומושתלים כקבוצות באזורים הדלילים. לעומת שיטה זו, ישנה שיטה מתקדמת יותר אשר במהלכה נשאב כל זקיק בנפרד וכן, כל זקיק מושתל באופן נפרד. מדובר על תהליך אשר מבטיח תוצאות יעילות ואיכותיות יותר.  השתלת שיער בארץ היא תהליך חדש באופן יחסי ולכן, כאשר מעוניינים לבצע השתלת שיער בארץ, חשוב מאוד לברר היטב מיהו הרופא אשר מבצע את השתלת השיער בצורה המקצועית והטובה ביותר, באיזה קליניקה הוא עובד, האם יש לו ותק וניסיון בתחום, באיזה שיטה הוא מבצע את השתלת השיער והאם התוצאות שלו מוכיחות את עצמן. חשוב שלא לבחור באקראי את הרופא או את הקליניקה בארץ לצורך ביצוע השתלת שיער, בכדי שהתוצאה תהיה טובה ואיכותית.

האם כדאי לבצע השתלת שיער בטורקיה

אם אתם תוהים האם כדאי לבצע השתלת שיער בישראל או בטורקיה, חשוב מאוד שתדעו שעל אף שבישראל ישנן כיום קליניקות כיום אשר ניתן לבצע בהם את ההליך בצורה טובה ומקצועית, הרי שבטורקיה ניתן לבצע את ההליך בצורה מקצועית ומנוסה, על ידי הרופאים הטובים ביותר בתחום ובמחיר זול באופן מהותי מהמחיר אשר מוצע על השתלת בארץ. בטרם תבחרו האם לבצע את השתלת השיער בטורקיה או בארץ, חשוב מאוד שתדעו שכיום ישנן חברות בארץ אשר עוסקות בליוויי ישראלים המעוניינים לבצע השתלת שיער בטורקיה ודואגים לכל מה שתהליך זה דורש מבחינה טכנית.

קראו גם: כמה עולה השתלת שיער