במאמר זה, אנו הולכים לדון על הרבלייף. זהו אחד התוספים הפופולריים ביותר לירידה במשקל בעולם. זוהי ערכת שיווק רב-שכבתית הפועלת בקנה מידה בינלאומי. . לחברה נוכחות חזקה בצפון אמריקה, אירופה ואסיה. המוצר נמכר דרך חנות הרבלייף ומפיצים באותם אזורים. העסק מנוהל על ידי רשת המפיצים שלו של אנשים הנקראים 'מפיצי הרבלייף'. הם כמו סוכני מכירות שעובדים תחת המותג של הרבלייף. הם מוכרים את מוצרי הרבלייף על ידי העברת מוצרי המותג של הרבלייף דרך המפיצים שלהם.

לחברת הרבלייף יש מגוון רחב של תוספי צמחים שהיא מציעה. יש לו שני סוגי מוצרים, תוספי התזונה ותוספי הירידה במשקל. התוסף נמכר כמוצר אורגני, מה שאומר שהוא עשוי ללא GMO , חומרי הדברה וכימיקלים סינתטיים. מוצרי הרבלייף נמכרים בצורות שונות כמו טבליות, כמוסות, כדורים, טיפות נוזליות ושייקים. מוצרים שונים נמכרים תחת שמות מותגים שונים. 

מהם יתרונות השימוש במוצרי הרבלייף?

בשנתיים האחרונות, אנו עדים לעלייה חסרת תקדים במספר האנשים המשתמשים ב-herbalife.com כמקור התייחסות לשאלות הקשורות לבריאות ולבריאות שלהם. זה הוביל לעלייה במספר החיפושים באתר זה, אשר מוערך כעת בכ-2 מיליון לחודש. האם מדובר במוצר יעיל במיוחד? עם תוצאות מובהקות של הצלחה ? או שזה מנצל שוק נישה? המטרה היא ללמד אנשים על היתרונות של שימוש בתרופות טבעיות. אנחנו לא רואים צורך לקדם את זה כמוצר או שירות ספציפי. תמיד האמנו באיכות על פני כמות ונמשיך להציע את מגוון המוצרים הרחב שלנו במחירים נוחים. מכל תוספי התזונה הטבעיים ותרופות הצמחים ועד מוצרי בריאות ויופי.

תוצאות המחקרים שביצענו עד כה מצביעות על כך:

1) אנשים המשתמשים במוצרים שלנו חווים ירידה ברמות הכולסטרול וה-LDL בגוף

2) הם נוטים פחות לתמוך בשימוש בתרופות בחיי היומיום שלהם

3) הם מרגישים טוב יותר מאלה שלא השתמש במוצר שלנו ותיהנה מחיים טבעיים יותר. ההצלחה הגדולה ביותר שלנו הייתה באנשים הסובלים מדיסמורפיה בגוף או שהיו להם מערכת יחסים בעייתית עם גופם ואינם מקבלים אותם כפי שהם. 

הרבלייף היא חברת תוספי תזונה מובילה עם נתח שוק של למעלה מ-50% בארה"ב. הם מייצרים מוצרים מפורסמים בעולם כמו "Maxximum" ו"Power Plus", שהם יעילים ופופולריים ביותר בקרב הצרכנים.