בשנה האחרונה החיים שלנו השתנו ללא היכר בכל כך הרבה היבטים, כשהמרכזי ביותר הוא שאנחנו נאלצים לבלות את רוב זמננו בתוך הבית, בלי האפשרות לצאת החוצה מתי וכמה שנרצה. העובדה שאנחנו כל היום בבית משפיעה מאוד על המצב הגופני והנפשי שלנו, קל מאוד ליפול לשגרה לא בריאה, לאכול ג׳אנק פוד ולהפסיק להתעמל. אבל דווקא עכשיו אפשר לקחת את עצמנו בידיים ולפצוח באורח חיים בריא יותר ולהתחיל להתאמן מהבית! אבל איך מתחילים באימון כושר ביתי בקלות ובצורה נכונה?

לא צריך יותר מדי הכנות בשביל להתחיל לעשות כושר בבית, ראשית צריך להחליט מה המטרות שאנחנו רוצים להשיג באימון – האם אנחנו מעוניינים לרזות, לחטב את כלל הגוף, או אולי רק את הבטן או הרגליים? אולי בכלל אין לנו עניין בהרזיה, אלא מעוניינים לבצע שינוי משמעותי באורח החיים שלנו ולהתחיל לחיות בצורה בריאה יותר.

אחרי שהצבנו לעצמנו מטרות, הגיע הזמן לחלק הכיפי – בחירת בגדים!

בגדי אימון לא צריכים להיות יקרים או יפים במיוחד (אבל כמובן יכולים אם מתחשק לנו להשקיע) מה שחשוב שהם יהיה בגדים נוחים מבדים נושמים ונעימים, כאלו שלא יפריעו לנו בזמן ביצוע תרגילי הכושר ויסייע לנו לזוז בקלילות ובכיף בזמן שאנחנו מזיעים. נעלי ספורט נוחות ולא כבדות גם הן חיוניות לתרגילי הכושר, כדי שתהיה לנו אחיזה טובה בקרקע ולא נחליק בזמן האימון.

עכשיו כשאנחנו לבושים ומלאי מוטיבציה, נחליט איפה הכי בא לנו לבצע את האימון, בין אם נזיז הצידה את הספה ונפנה מקום בסלון, נפרוש מגבת בחצר או מזרן על גג הבניין, היתרון הראשי ב-אימון כושר ביתי הוא שאפשר להתאמן איפה שאנחנו מרגישים הכי טוב ובנוח!

אז אחרי שבחרנו בגדים נוחים, הבנו מה המטרות שאנחנו רוצים להשיג ומצאנו חלל שנוח לנו להתאמן בו, מה עוד נשאר?

פשוט, למצוא את סוג האימון שמתאים לכם ביותר ואת סטודיו האימונים אונליין הביתי הטוב והמקיף ביותר שיש, לליווי תהליך הכניסה שלנו לכושר. סטודיו M3 של מאי מור מציע מגוון רחב מאוד של אימונים ותרגילי כושר באורכים שונים ומבחר דרגות קושי משתנות שמתאימות לחיטוב עיצוב וחיזוק הגוף ולכניסה לאורח חיים בריא בצורה הנכונה ביותר. 

 

בנוסף מציעה מאי מור תכניות אימונים מפורטות, במסלולים זולים ונוחים עם תמיכה צמודה בוואטסאפ, יחד עם קהילה שלמה של מתאמנות ומתאמנים שעוברים הכל יחד איתכם. תוכלו למצוא אצלה אפילו סרטונים רבים בערוץ היוטיוב ובפייסבוק, ככה שתוכלו לטעום קצת מכל שיטת אימון שהיא מציעה.אז הצטרפו עוד היום למאי מור בסטודיו דרך הנייד או המחשב, M3 והתחילו גם אתם להנות מאורח חיים בריא, עוד היום!