מיטת עיסוי משמשת מטפלים בתחום העיסוי, הרפואה המשלימה והרפואה הקונבנציונלית. קיימים היום כמה סוגים של מיטות עיסוי עם מנגנון הפעלה ידני או חשמלי. המיטות החשמליות כוללות מספר אפשרויות הפעלה כך שהן נותנות מענה נרחב ומדויק יותר. הדגמים החשמליים החדישים יהיו נוחים יותר בעבור המטפל והמטופל כאחד. החיסרון היחיד של מיטות העיסוי החשמליות הוא המחיר הגבוה שלהן בהשוואה לדגמים ישנים של מיטות עיסוי. מטפלים שעברו להשתמש במיטות חשמליות מגדירים כמעט תמיד את הרכישה ככדאית וכהשקעה נבונה לטווח הארוך. 

יתרון גדול של מיטת עיסוי חשמלית

המנגנון החשמלי שמאפשר הרמה והורדה של המיטה בלחיצת כפתור הופך אותה נגישה יותר בעבור בעלי מוגבלויות. בדומה לכורסאות מסאג', מיטת עיסוי חשמלית נותנת מענה טוב יותר למטופלים מבוגרים ומטופלים עם קושי בניידות. מיטות העץ הישנות מצליחות לספק מענה חלקי בלבד למטופלים מבוגרים. 

איך בוחרים נכון מיטת עיסוי?

דגמים סטנדרטיים של מיטת עיסוי עשויה עץ יעלו לכם 600-1000 שקלים. אלו הן מיטות עיסוי עשוית עץ עם מזרן מרופד שכולל חור להנחת הראש. דגמים משוכללים שכוללים מנגנון הפעלה חשמלי יהיו יקרים יותר אך יאפשרו מענה לקשת רחבה יותר של מטופלים. מחירים של מיטות עיסוי חשמליות מתחילים מכמה אלפי שקלים ומגיעים עד 20,000 שקלים. את הדגם שמתאים לכם תבחרו בהתאם לתקציב העומד לרשותכם ועל פי מטרות, יעדים ומאפיינים שתגדירו מראש. 

מיטת העיסוי הכי נוחה, יעילה ורווחית

על מנת לבחור נכון נמליץ לכל מטפל להרכיב רשימה של הצרכים והציפיות שלהם ממיטת הטיפול. כדאי לבחון את הגודל של הקליניקה, את הפונקציות הדרושות, את המצב הפיזי של המטופלים ואת הצפי לרווח שעתיד להחזיר את ההשקעה. קיים היום היצע גדול בתחום כך שכל בעל מקצוע יכול למצוא לעצמו מיטת טיפולים מתאימה.