עליכם לדעת כי אין דבר יותר גרוע בחיים מאשר להזניח את השיניים שלכם. עליכם לדעת כי ככל שתטפלו בשיניים שלכם בצורה יותר טובה כך אתם תהיו יותר בריאים יותר חזקים. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כדאי מאוד לצחצח את השיניים פעמיים ביום למשך מספר דקות, כדאי לא להגזים עם המתוקים שאנו אוכלים וכדאי לכם מאוד לאכול נכון ולהתאמן. אך גם אם אתם מבצעים את כל הדברים הללו כדאי לכם לקחת בחשבון כי עליכם תמיד אבל תמיד ללכת אל רופא שיניים מצוות מרפאת שיניים בשערי תקווה "גל שן" אשר יבחן את מצב השיניים שלכם ויראה אם יש עמן בעיות. עליכם לדעת כי כיום טיפולי שיניים הם ממש לא חייבים להיות כואבים ואתם ממש לא צריכים לחשוש מהם. נכון יש טיפולים אשר כואבים יותר מאחרים אך הכאב אם לא נבצע את הטיפולים הללו הוא הרבה יותר גדול והרבה יותר חריף וזהו משהו שאנו חייבים לקחת בחשבון.

כיצד אנחנו יכולים להקטין את הכאב הטיפול השיניים?

אך עליכם לדעת כי יש רופאים אשר מכאיבים הרבה יותר מאחרים ועל כן יש משמעות אדירה לשאלה לאיזה רופא אתם פונים. ככל שתפנו אל רופא יותר טוב כך הוא יטפל בכם בצורה יותר מושלמת וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון. לכן אם אתם רוצים לסבול מכאב קטן ככל האפשר עליכם לקחת בחשבון כי כדאי לכם לשים לב טוב טוב לאיזה רופא אתם פונים. ככל שהרופא יהיה יותר טוב כך הטיפול יהיה פחות כואב וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון. לכן אנו ממליצים לכם מאוד לפנות אל הרופא הטוב ביותר ולא להתפשר על הנושא הזה.

מדוע רופא זול יכאיב לנו יותר?

עליכם לדעת כי לרוב רופאים זולים יהיו הרבה פחות טובים מאשר רופאים אשר לקוחים מחיר ממוצע או גבוה. לכן אתם יכולים להבין כי רופא זול יהיה הרבה יותר מכאיב ויש להניח שיוביל לצורך בשיקום הפה בעקבות חובר ניסיון, וכך יווצר מצב שבו אולי שילמתם פחות אך בפועל תקבלו טיפול הרבה פחות טוב וזהו משהו שאי אפשר להשלים אתו בשום מצב.