פיגמנטציה בעור היא בעיה נפוצה, וככל שמתבגרים יותר, מופיעים כתמי פיגמנטציה נוספים. אמנם יש נשים אשר מנסות לטשטש אותם עם קונסילר, אך זהו פתרון זמני ביותר.

מדובר בהסרת כתמי שמש המופיעים עם הגיל והסרה של כתמים שנוצרו לאחר כוויות או פצעים. לכן כה מומלץ לפנות בהקדם האפשרי לקליניקה לבריאות העור.

 

לתיאום טיפול בפיגמנטציה>>>

 

לאן פונים?

 

בראש ובראשונה מומלץ לכם לפנות לאחת הקליניקות לבריאות העור המובילות בארץ, כמו מרכז לטיפולים אסתטיים. כזו שהאתר שלה מלא בהמלצות של לקוחות קודמים ומרוצים. קליניקות מעין אלה מעסיקות את טובי אנשי המקצוע, כולל כמובן רופאים, ועושות שימוש בטכנולוגיות והמכשור המתקדמים ביותר.

 

איך נפטרים מפיגמנטציה בעור?

 

ישנן כמה וכמה שיטות טיפול מצוינות ואף אפשר לשלב ביניהן. כמו כן אפשר גם לשלב בין טכנולוגיות. כאן המקום לומר, כי הטיפול בכתמים איננו גורף, כלומר לכל כתם מתאימה שיטת טיפול אחרת בכדי שיוסר.

 

מהם החומרים בהם עושים שימוש?

 

על מנת להסיר כתמי פיגמנטציה, ניתן לעשות שימוש בתכשירים אותם מורחים באזור הכתם, יש בהם חומרים שלוכדים אותו. חומרים כגון הידרוקינון, רטין A, חומצה אזאלאית ועוד.

 

שיטות נוספת להסרת כתמי פיגמנטציה

 

למעט כל החומרים הנ"ל, ניתן להסיר כתמי פיגמנטציה באמצעות פילינג המתבצע באופן מבוקר, כאן הכוונה היא לסוגים שונים של חומצות, הן מבהירות את העור ויש לכך הוכחות בשטח, כמו לדוגמא: חומצה גליקולית, חומצה אזלאית וחומצה המנדלית.

 

טיפול בעזרת מכשור מתקדם וטכנולוגיות חדישות

 

אפשר גם להסיר כתמי פיגמנטציה באמצעות מכשור מתקדם ויעיל, כמו טיפול פיברובלסט, זהו טיפול מהפכני שכן ניתן להסיר את כתמי הפיגמנטציה תוך 5 דקות בלבד! כמו כן באמצעות טיפול מזותרפיה, טיפול אינפיוז’ן וטיפול SkinCool.

אז אם אתם סובלים מכתמי פיגמנטציה, חשוב שתדעו שיש לכך פתרונות מתקדמים ביותר.