אנחנו לעולם לא נגיד כי כסף הוא הדבר הכי חשוב בחיים ויש דברים הרבה יותר חשובים כמו אהבה, אושר, בריאות ושמחה. אך אי אפשר להתעלם מן העובדה כי פעמים רבות כסף משפיע על כל הדברים הללו וקובע האם אנחנו נהנה מן החיים ואפילו אם נהיה בריאים או לא ועל כן יש לעשות הכול בכדי להיות מבוססים ואמידים. על רקע זה אנחנו חייבים להגיד כי כל אדם צריך להכיר את האפשרויות המשפטיות אשר עומדות לפניו והוא חייב לשקול תביעה במקרה שבו הפנסיה שלו נפגעה והוא לא מקבל את המגיע לו. על רקע זה אתם צריכים להבין כי חו"ד אקטוארית היא דבר חשוב ביותר וכי יש לקבלה מן הרופא המומחה הטוב בשוק וזאת בכדי להבטיח כי התביעה שלכם תתקבל ולא תהיה לכם בעיה בבית המשפט אשר תאיים על התביעה שלכם.

> בקרו באתר https://www.forum-md.co.il לייעוץ ממומחים

מדוע חשוב תמיד להגיד אמת לרופא שבודק אתכם?

אז מה אנחנו צריכים לזכור כאשר אנחנו הולכים לרופא מומחה? על מה אנחנו צריכים לשים דגש? אם כן אתם צריכים להבין כי אחד הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לקחת בחשבון זה שתמיד אבל תמיד אתם צריכים להגיד אמת לרופאים שלכם. עליכם להבין כי הרופא אחר כך מעיד בבית המשפט ואם בית המשפט יתפוס אותו באי אמירת אמת כתוצאה מן השקר שלכם האמינות שלו בעיני בית המשפט תיפגע וספק גדול אם בית המשפט ייחס משקל גבוה לעדות שלו. על כן זכרו כי אין כל טעם לשקר לרופא וכי הדבר רק יפגע בכם בסופו של דבר וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון.

מדוע ידע משפטי הוא דבר חיוני שיהיה לרופא?

עליכם להבין כי מתן עדות בבית המשפט בין אם כתובה או בעל פה שונה מאוד מאשר מתן חוות דעת רפואית. על כן כדאי לכם לבחור לא רק ברופא הטוב ביותר אלא גם ברופא אשר יודע כיצד להעיד ואשר מבין מה בדיוק הוא צריך להגיד בבית המשפט ולא פחות חשוב מכך כיצד הוא צריך להגיד זאת.