יצא לכם לשמוע בעבר על אנשים שעברו טיפולים שונים של זריקת PRP ואתם תוהים האם גם לכם זה כדאי? אם כך, חשוב להבין שהיום יש כבר דור מתקדם יותר של טיפולים מהסוג הזה, והאם עונים לשם טיפולי iPRF . למעשה, זה הדור השני של הטיפולים האלה, ומשמעות הדברים היא שהם הרבה יותר יעילים ומוצלחים. הרעיון הוא אותו רעיון? לשמר ולשקם את השיער, אך במקרה של iPRF  אנחנו רואים שהתוצאה עוד יותר טובה, וזאת למרור שבסיס הטיפול זהה. מבחינתכם משמעות הדברים היא שאם אתם כבר עושים משהו בנוגע לבעיית הנשירה שלכם ואם אתם רוצים לשפר את המצב, לעבות את השיער ולעודד את צמיחתו המחודשת, לא כדאי לחשוב פעמיים? 

יעילות הטיפול קשורה במומחיות של אנשי המקצוע 

אם חשבתם שבכל מקום שבו תוכלו לעבור טיפולי iPRF תקבלו בדיוק את אותו הדבר, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. בפועל אנחנו רואים שיש אנשי מקצוע טובים יותר מאחרים ויש גם מעבדות יותר מדויקות וטובות. לכן, אם אתם כבר חושבים להשקיע כסף בטיפול מהסוג הזה ואם אתם רוצים ליהנות מתוצאה שתוכיח את עצמה, בדקו היטב לאן אתם פונים. טיפולי iPRF  רצוי לעשות רק במקומות מאוד מומלצים ולשם כך רצוי לקרוא את חוות הדעת ולראות על איזו קליניקה כולם ממליצים. 

תוך כמה זמן תראו שיפור? 

אי אפשר לדבר על טיפולים שונים שמטרתם לשפר את מצב הנשירה בשיער ולא להזכיר גם את השאלה מתי נראה שיפור. אנשים שסובלים מנשירת שיער מפתחים לרוב אובססיה ורגישות לנושא, כך שהם היו רוצים לראות את השיפור כמה שיותר מהר. כדאי לדעת: השיפור לא יאחר להגיע אם תבחרו לעבור את הטיפול היעיל והמיוחד הזה במקום מקצועי וידוע.

קראו עוד מה זה prp ולמי זה מתאים