העובדה היא שהעיניים מושכות תשומת לב גדולה. במידה והעיניים קורנות וחיוניות, הן גוררות אחריהן מחמאות רבות. מנגד, כשהעיניים משתקפות כעייפות או טרודות, גם מגיעות שאלות מצד מכרים וחברים כדוגמת "האם הכל בסדר?". לעתים, ניתן לחוש נפלא מבפנים, אך נראות העיניים יוצרת כלפי חוץ תחושה אחרת לגמרי.

נשים רבות מודעות לתופעה של העיגולים השחורים מסביב לעיניים. אין אישה ששמחה לקבל את אותן העיגולים, זאת מאחר והם יוצרים נראות מוזנחת, תשושה ומבוגרת. אז נכון, מדובר על פגם חזותי קטן מאד, אך באמצעות שיטת הטיפול של ד"ר צבר https://dr-david.co.il, ניתן להעלים את אותם עיגולים שחורים שמטרידים נשים רבות בגילאים שונים.

איך נוצרים אותם עיגולים שחורים?

בשפה העממית נקראים השקעים שמתחת לעיניים "עיגולים שחורים". ואכן, כך הם משתקפים. אותם עיגולים הינם תוצר של שקעים המגיעים מכיוון האף, כאשר הם ממקמים עצמם מעל לעצמות הלחיים. השקעים האלו יוצרים את אותה אשליה שמובילה גם לאותו פגם חזותי שמפריע להמון נשים – העיגולים השחורים. אותם שקעים יכולים בהחלט להיות תוצר של תהליך התבגרות טבעי, אך גם לא ניתן לשלול מקרים של מבנה מולד.

מקורם של העיגולים השחורים מסביב לעיניים יכול להיות גם בהרגלים שונים הקשורים לאורח החיים: תזונה שאינה מאוזנת, חשיפה ממושכת לשמש מבלי מקדמי הגנה וכן הלאה. כשמגיעים אל ד"ר צבר, הסיבה להיווצרות השקעים והעיגולים השחורים אינה רלוונטית, והוא יכול להעניק מענה איכותי, מהיר ואסתטי לכל אחד ואחת.

איך ניתן לטפל בעיגולים השחורים?

היו ימים בהם היה רק ניתן לחלום על העלמת העיגולים השחורים, או לכל הפחות להסתפק בקרמים המבטיחים תוצאות לאחר שימוש של שנים. כיום, הודות לשיטות הטיפול המתקדמות, בין היתר של ד"ר צבר, ניתן לרענן את מראה הפנים עם טיפול מהיר ואיכותי. ניתן לבצע מילוי לשקעים, וכך גם לטשטש את אותה הכהות המשתקפת בסופו של דבר כעיגול שחור.

חומרי המילוי בהם נעשה שימוש הינם חומרים מאד עדינים, כאשר הם אינם קבועים אלא זמניים. מדובר על אזור רגיש ועדין מאד בפנים, כך שמעבר לחשיבות בחירת החומרים הנכונים ובמינון הנכון, גם חשוב לבחור ברופא המתאים – בעל ההכשרה והניסיון הרלוונטים.

לאחר פגישת ייעוץ שבה יאבחן ד"ר צבר את האזור הנדרש לטיפול, ולאחר שיהיה תיאום ציפיות, יהיה ניתן ליישם את הטיפול. מדובר על טיפול קצר מאד, המתחיל עם עבודת חיטוי וממשיך להזרקת החומר הנבחר – בהתאם לשיקול דעתו המקצועי של ד"ר צבר. בסופו של תהליך, כאשר מלאכת המילוי הושלמה, השקע שכעת מלא אינו יוצר הצללה וכך אותם עיגולים שחורים לא ניכרים כפי שהיו ניכרים קודם לכן.

האם הטיפול בעיגולים השחורים בטיחותי?

עוד לפני שחשוב לספק לקהל הלקוחות תוצאות משביעות רצון, חשוב להבטיח טיפול בטיחותי. במרפאה של ד"ר צבר מעניקים את הטיפול בטכניקה מיוחדת, המבוססת על צינור קטן מאד שבאמצעותו ניתן למלא את האזור הנדרש. מאחר ומדובר על צינור קטן, ומאחר ומדובר על רופא מנוסה ומיומן, אין כל חשש לפגיעה ברקמות עדינות.

> קראו על הטיפול הייחודי ועל טיפולים נוספים כאן https://dr-david.co.il/חוטים-נספגים/

התערבות כירורגית? לא במקרה הזה!

העיגולים השחורים יוצרים מראה עייף וטרוד. הדרך אל העלמת העיגולים קצרה משניתן לדמיין כשפונים אל ד"ר צבר! בשונה מהליכים אסתטיים אחרים המתבצעים במכונים שונים, אין בטיפול כל התערבות כירורגית, הטיפול לא משאיר אחריו צלקות או חתכים, וגם לא נדרשת תקופת החלמה ממושכת המשביתה את המטופל מכל פעילות.

חשוב לדעת כי מטרת העלמת העיגולים השחורים אינה לשנות את הפנים, אלא לשפר את המראה הקיים. פגמים אסתטיים נקודתיים המון פעמים משפיעים על הנראות הכוללת, אך בעת שמטפלים בהם, מחדשים ומרעננים את מראה הפנים.