במשך השנים פותחו אמצעים וכלים שונים אשר מטרתם לעזור לגברים להתמודד עם מצב של אין אונות. מצב בו לוקים לא מעט גברים היום, בפרט גברים מבוגרים שכתוצאה מזיקנה כבר לא יכולים לקיים יחסי מין כפי שיכלו בעבר. זה כמובן משפיע עליהם בהיבטים שונים בחיים. 

בין האמצעים שהם יכולים למצוא ולהשתמש בהם, ישנו ג'ל קמגרה וכדור ויאגרה למכירה. אומנם ויאגרה נחשב לכדור הרבה יותר נפוץ ואיכותי, אך עדיין גם קמגרה נחשב מאוד שימוש ואיכותי, בוודאי עבור גברים שמתמודדים עם חוסר אונות שמשפיעה על התפקוד שלהם. 

בעוד שהראשון הוא ג'יל שאפשר למרוח על איבר המין וכך הוא מאפשר לו להזדקף ולייצר גמירה, הרי שויאגרה הוא כדור אשר מאפשר לפתוח את כלי הדם ולהזרים אותו אל איבר המין במשך מספר שעות. מה שעוזר כמובן בעת קיום יחסי מין. מדובר על כדור מאוד נפוץ ושימושי אשר הרבה מאוד גברים בכל רחבי העולם בוחרים להשתמש בו. 

מה עדיף עבור גברים?

בעיקרון, שני החומרים משתלמים, בוודאי אם רוצים לייצר מצב בו ניתן ליהנות גם מיחסי המין וגם לקיים אותם לאורך זמן, וכך גם הפרטנרית תיהנה מהם. בסופו של דבר, צריך לבחון את התהליך וההשפעה של החומרים, הן מבחינת יכולת ההשפעה והמהירות שלה. ככל שהתהליך נעשה יותר מהר, כך גדל הסיכוי שיהיה אפשר לקיים יחסי מין בצורה הרבה יותר טובה ומהנה. 

מעבר לכך, יש לקחת בחשבון את ההיבטים הבריאותיים, קרי עד כמה הכדור יכול להשפיע מעבר לעניין של קיום יחסי מין, כלומר בתופעות הלוואי וההשפעות השונות שיש לו. יש לבחון היטב כיצד הוא משפיע על הגוף ועל היכולת להתנהל בצורה נכונה מבחינה בריאותית.