ישנן סיבות רבות להסרת משקפיים. עבור אנשים מסוימים, זה צורך רפואי. עבור אחרים, זו החלטה קוסמטית. הסיבה הנפוצה ביותר להסרת משקפיים היא לראות טוב יותר בלעדיהם. בכל מקרה, יש הרבה אפשרויות למי שרוצה להסיר את המשקפיים ולראות בבירור בלעדיהם.

ניתן להסיר משקפיים על ידי שימוש בעדשות מגע או הרכבת תחליפי עדשות מגע כמו עדשות מונווויז'ן או עדשות מולטיפוקל בעלות תכונות עיצוב דו-מוקדיות או פרוגרסיביות. ניתן להסיר משקפיים גם על ידי ניתוח לייזר לעיניים לתיקון בעיות ראייה כגון קוצר ראייה, רוחק ראייה, אסטיגמציה ופרסביופיה שגורמות לראייה מטושטשת בכל המרחקים ומקשים על קריאת טקסט מקרוב עם משקפיים.

מכבי הסרת משקפיים הוא ניתוח נפוץ שאנשים עושים. ניתן לעשות זאת במגוון דרכים, אך הדרך הנפוצה ביותר היא באמצעות ניתוח הסרת משקפיים בלייזר.

ניתוח להסרת משפקיים בלייזר

ניתוח עיניים בלייזר הוא הליך כירורגי המסיר את הצורך במשקפיים ועדשות מגע. ההליך נעשה באמצעות לייזר לעיצוב מחדש של הקרנית, שהיא השכבה השקופה בקדמת העין.

התהליך מתחיל בבדיקת עיניים כדי לקבוע האם הינך מועמד מתאים לניתוח עיניים בלייזר. במהלך בדיקה זו, הרופא שלך ימדוד את העיניים שלך ויבדוק את הראייה שלך כדי לוודא שהיא יציבה.

חשוב לציין שלא כל אחד יכול לעבור ניתוח עיניים בלייזר, על מנת לבצע ניתוח יש צורך בהתייעות עם רופא עיניים מומחה.

את ניתוח הסרת משקפיים בלייזר מבצע רופא מומחה אופטמטריסיט שמתמחה ברפואת עיניים ובעל רישיון לבצע את הניתוח (קראו על הסרת משקפיים בלייזר מכבי שלי), לפני ביצוע פרוצדורה זו נעשים מספר בדיקות באמצעות הרופא.

במידה ואתם מעוניינים לעשות הסרת משקפיים בלייזר, מומלץ ללכת למכונים מקצועים המעסיקים רופאים מוסמכים שעברו הכשרה מקצועית בנושא הסרת משקפיים.

לא כל אחד יכול לבצע ניתוח זה ועליכם לבדוק את טיב איכות.