חיוכו של כל אדם הוא סימן ההיכר שלו וכך גם נראות שיניו בחלל הפה. רוב הציבור מעוניין לשמור על האסתטיקה של שיניו ולכן מבצע את הטיפולים המשמרים והייחודיים בהתאם לצורך של כל אדם.

טיפול אצל רופא שיניים מקצועי

ברוב המקרים המטופלים בוחנים כמה קליניקות עד שהם מחליטים לאיזו מרפאה לגשת כדי לבצע את טיפולי השיניים אצל רופא שיניים מומחה. הם בוחנים חוות דעת באינטרנט, מקבלים המלצות מקרובי משפחה ומתרשמים מרופא שיניים זה או אחר.

יש מקרים שבהם מסתבר בדיעבד שרופא השיניים אינו מומחה בתחומו ולכן טיפול השיניים שהיה אמור לשנות וליצור למהפך בנראותו של הפה, יצר בעיות עצומות הן בבריאותן של השיניים ולעיתים אף במצבו הבריאותי הכללי של הלקוח. ראו כאן איך לתבוע רופא שיניים?

הגשת תביעה על רשלנות רפואית ברפואת שיניים

במקרים החריגים שבהם נגרך נזק שלעיתים הוא בלתי הפיך, מגיש הלקוח באמצעות עורך דין אורן הדר, אשר מתמקצע בנושא הספציפי של רשלנות רפואית ברפואת שיניים תביעה נגד רופא שיניים זה. בתביעה המפורטת מוסבר תהליך הטיפול בשיניים שעבר לקוח זה, מה היו הכשלים כמו לדוגמה כשלים בהתקנת הכתרים ללא התוויה רפואית, או טיפול שיקומי לקוי שגרם לכך שלקוחה איבדה את שיניה הקבועות. 

התביעה במקרים הללו של רשלנות רפואית ברפואת שיניים דורשת פיצוי כספי כדי שהלקוח יבצע את הפעולות הנדרשות בקליניקה מקצועית וכך לשפר את נראותו, כמו כן פיצוי על עוגמת נפש לאור הסבל הרב שעבר עליו. עורכי דין מומחים בנושא רשלנות רפואית ברפואת שיניים מכירים את הנושא באופן מעמיק ומקיף ולכן הם אלה שיודעים להשתמש באסטרטגיה הנכונה, להציג את התוצאות העגומות וכך לסלול את הדרך לניצחון בתיק זה לפיצוי כספי מהותי לכל לקוח.