היום ניתן למצוא יותר ויותר חברות שבוחרות להשקיע בעובדים שלהם. רוב המעסיקים כבר הבינו מזמן כי עובדים מאושרים מסוגלים לייצר תפוקת עבודה גבוהה יותר. זאת בדיוק הסיבה שבגינה רוב החברות בוחרות להוציא את העובדים לימי כיף, נופש על חשבון החברה וכמובן משכורות טובות ותנאים סוציאליים מפנקים במיוחד. עם זאת, החיים בעידן המודרני לא תמיד פשוטים ולא תמיד קלים לעיכול. עובדים רבים מעבירים את מרבית שעות היום שלהם בתחושות של לחץ וסטרס, דבר שנובע מריבוי משימות וחוסר זמן. כתוצאה מכך, רוב העובדים סובלים בשלב כזה או אחר מבעיות עיכול, חולשה של מערכת החיסון וכמובן תחושה פנימית פחות נעימה. עובדים רבים חווים קשיים בהירדמות, מחשבות טורדניות, כאבי שרירים ועוד מגוון רחב של מחלות ומכאובים שונים. אחת הדרכים היעילות ביותר לסייע לעובדים ולשפר את איכות החיים שלהם, תהיה באמצעות ארגון של מיינדפולנס לעובדים דרך חברת mindfulness4u.

מיינדפולנס לעובדים – ההשקעה הטובה ביותר של כל מעסיק

המטרה של מדיטציית מיינדפולנס היא להרגיע את המחשבות והדאגות, באמצעות התמקדות בכאן ועכשיו. רוב האנשים נמצאים בדאגה מתמדת לעתיד וחרטה על העבר שלהם, דבר שלמעשה לא מסייע להם ולא מפתח אותם בשום צורה. באמצעות תרגול יום – יומי של מדיטציית מיינדפולנס, ניתן ללמוד כיצד למקד את תשומת הלב בנשימה, ללמוד כיצד לנשום עמוק ולאט יותר ובכך להרגיע את הגוף ואת הנפש. מעבר לכך, המדיטציה מסייעת לקבל את עצמכם כפי שאתם, עם כל החסרונות שלכם. בזמן המדיטציה לומדים להתבונן על המצב, להתבונן על המחשבות ולקבל אותן ללא שום שיפוטיות. מחקרים רבים הוכיחו את היעילות של השיטה להפחתת רמות הלחץ, דבר שכמובן תרם לעבודה איכותית יותר ולפחות שגיאות וטעויות בקרב העובדים. נקודה חשובה נוספת, היא העובדה שמיינדפולנס הוכחה בתור שיטה שמפחיתה את רמות הקורטיזול והאדרנלין, דבר שמפחית את תחושת הלחץ והחרדה. הדבר תורם בעקיפין לחיזוק מערכת החיסון, דבר שיתבטא בפחות חופשות מחלה.

לסיכום, סדנת מיינדפולנס לעובדים הינה שיטה נפלאה שיכולה להתגלות בתור אחת ההשקעות הטובות ביותר עבור כל מעסיק. זוהי הדרך היעילה ביותר לפנק את העובדים ולתרום להתפתחות העסק שלכם.