בריאות רב תחומית היא גישת בריאות משולבת המאזנת בין תזונה נכונה ובריאה לתחומי האימון השונים, לחוסן מנטלי וויסות רגשי וכל זאת לשם יצירת אורח חיים בריא ונכון והתמדה בו לאורך זמן!

  • תזונה נכונה – גוף האדם הוא כמו מכונית ביולוגית העשויה מעור, שרירים ועצמות. גם הגוף שלנו, כמו המכונית, זקוק למקור אנרגיה כדי שהוא יוכל לפעול בצורה המיטבית. למעשה, מידת היעילות של הגוף שלכם מושפעת ישירות מסוג האנרגיה שאתם צורכים, הן מבחינת הכמות והן מבחינת האיכות. לא לחינם אמר היפוקרטס, אבי הרפואה, "יהיו מזונותיך תרופותיך ותרופותיך מזונותיך".  
  • כושר לגוף ולנפש – לפעילות גופנית סדירה יש כל כך הרבה יתרונות לגוף ולנפש, שקצרה היריעה מלהכיל במסגרת מאמר זה. פעילות גופנית מאיצה את קצב חילוף החומרים ומסייעת בסילוק רעלים מהגוף, לפעילות גופנית יש גם השפעות חיוביות על המצב הנפשי היום יומי שלנו. 
  • איזון מנטאלי – בעוד שברוב הגישות לשינוי בריאותי דוגלים בהתמקדות בגוף, בריאות רב תחומית  דוגלת בגישה אינטגרטיבית שמשלבת בין עולמות הגוף והנפש. לצד הקפדה על תזונה נכונה ופיתוח הרגלים של פעילות גופנית סדירה, אנחנו מאמינים שבשביל לשמור על אורח חיים בריא באמת, חובה להתייחס גם לצד הנפשי באדם. לכן מציעים שירות של אימון מיינדפולנס (קשיבות), שמסייע בהפחתת לחצים ומסייע לשיפור הבריאות הנפשית, תוך כדי פיתוח מודעות למחשבות ולרגשות שלנו, שפעמים רבות יכולים לקבוע האם נצליח או ניכשל באימוץ אורח חיים בריא.

 

איך מקפידים על גישה של בריאות רב תחומית?

  • טכנולוגיה מתקדמת – בהבאת הקידמה הטכנולוגית לעולמות הבריאות, הכושר והתזונה. נעזרים בטובי המוחות מתחום ניתוח המידע הבריאותי, תוך כדי שימוש בטכנולוגיות בינה מלאכותית ולימוד מכונה, מה שמאפשר לכם לקבוע את היעדים המתאימים עבורכם בצורה היעילה והמיטבית ביותר. 
  • צוות בריאות רב תחומי – על מנת שתוכלו לשנות את הרגלי התזונה שלכם ולסגל לעצמכם אורח חיים בריא על הצד הטוב ביותר, חשוב שיעמדו לרשותכם כל הכלים המתקדמים ביותר ממגוון רחב של גישות קליניות מודרניות. ובדיוק מסיבה הצוות בדרך כלל מורכב מרופאים, מאמנים, תזונאים ומטפלים בכירים, הדוגלים בגישת הבריאות הפרואקטיבית, ואשר עובדים בשיתוף פעולה על מנת להעניק את הליווי המקצועי.
  • אפליקציה חדשנית – שימוש בטכנולוגיה יכולה לעזור ללקוחות לשפר את אורח החיים ולשנות הרגלים בקלות וביעילות, באמצעות אפליקציית בריאות מהמתקדמות ביותר בעולם. בזכות האפליקציה, אתם תוכלו לשמור על קשר ישיר ומלא עם כל אנשי המקצוע שמרכיבים את צוות הבריאות שלכם, כך שלכם ולהם יהיו את כל הנתונים שקשורים לבריאות שלכם, ליעדים שלכם ולהתקדמות שלכם במסע שלכם לבריאות מיטבית.  קראו עוד בנושא באתר https://www.goselfcare.co.il.