עם התקדמות הגיל העיניים מתחילות להזדקן. 'זוקן ראייה' היא תופעה מוכרת מאוד אשר בה העין מתקשה להתמקד בעצמים הנמצאים דווקא קרוב אליה. האדם יתקשה לקרוא אותיות קטנות. במקרים אלו יהיה צורך במשקפיים מיוחדות לראייה מקרוב. אך אם מדובר באדם שכבר מרכיב משקפיים לראייה מרחוק, נוצרת למעשה דילמה. אז יש כאלה שירכשו משקפי קריאה וייאלצו להחליף בכל פעם את המשקפיים ולהרכיב לכל מטרה את המשקפיים המתאימות.

אך האמת היא שישנו הפתרון הטוב יותר אשר בו משלבים את שתי המשקפיים לעדשה אחת וכך האדם יכול להרכיב את המשקפיים שלו כל הזמן וליהנות מראייה בכל המצבים.

מדובר בעדשות מולטיפוקל שאותן ניתן למצוא באתר https://opticadoron.co.il/. אלו הן עדשות המאפשרות את השליטה הטובה ביותר על הראייה בכל המצבים.

עדשות מגע מולטיפוקל

בדומה לאפשרות של משקפיים מולטיפוקל ישנן גם עדשות מגע מולטיפוקל. כאן תוהים רבים במה כדאי לבחור. האם כדאי ללכת על משקפיים או שמא עדיף לבחור בעדשות מגע.

יש כאלה החוששים כי העדשות לא תוכל לבצע את החלוקה הנדרשת למולטיפרקל. אך למרבה ההפתעה זה ממש לא כך. ניתן להגיע לתוצאות יפות מאוד גם בעדשות מגע כך שמרכיב העדשות יוכל ליהנות מראייה מושלמת, זאת בלי שייראו עליו כלל כי הוא מרכיב משהו בתוך עיניו.

היתרונות של עדשות המגע

לעדשות המגע ישנן כמה וכמה יתרונות.

  • יותר יפה – עדשות המגע חוסכות את הצורך במשקפיים כך שהפנים נשארות יפות וטבעיות ללא תוספות מיותרות או מעצבנות.
  • יותר פרקטי – עדשות המגע מעניקות את המענה הפרקטי ביותר כאשר אין חשש מפני הרס של המשקפיים בעקבות נפילה שלהם, פעילות ספורט וכדומה.
  • נשאר נקי – עדשות המגע לא תירטבנה בגשם ולחילופין הן גם לא תתמלאנה באדים בעקבות חשיפה לחום במעבר חד ממקום קר.

כך שמכל הסיבות שבעולם, כדאי לבחון את האפשרות של עדשות מולטיפוקל ולנסות לבדוק התאמה.

חשוב לדעת. רק כאשר העדשות מתאימות, הן מעניקות מענה איכותי ומושלם. אם זה לא יהיה כך, עדיף ללכת על משקפיים.

בעזרת המומחים ניתן להגיע להחלטה הטובה ביותר שתעניק את המענה המושלם.