נחירות. איך הן יכולות להיות חמודות כשהן קטנות אך מטרידות עד לכדי התעוררות מהן באמצע הלילה. אנשים רבים סובלים מהנחירות של עצמם או מהנחירות של האדם איתו הם ישנים. אם תחפשו טיפול בנחירות באינטרנט, תוכלו לגלות אינספור אפשרויות שמסבירות איך אפשר להפסיק לנחור בין אם בעזרת תומך לאף, ניתוח או תנוחת גוף בזמן השינה.

בין כל השיטות האלה, ישנה אחת טבעית שיכולה באמת לפתור את בעיית הנחירות

קודם כל רוצה להבין

השיטה קודם כל באה להבין מהיכן נובעת בעיית הנחירות. כאשר קיים טיפול טבעי בנחירות זה יהיה חשוב לדעת את מקור הבעיה וכיצד לתפעל סביבו בכדי לתקנו. בעיות משקל, בעיות נשימה או בעיות בחלל הפה עצמו. מהבנה אמיתית של גורם הבעיה יכול הטיפול להתמקד ישירות בבעיה ולבנות תבנית פעולות אותן ניתן לבצע בכדי למזער את הנחירות.

הבנה ותרגול

משהבנתם מהו גורם הבעיה, תוכלו להתחיל לתרגל בעזרת הטיפול שיטות נשימה שונות שיאפשרו לכם לחזק את שרירי הצוואר ולאפשר כניסה ויציאה חלקה יותר של אוויר אל ומתוך הגוף שלכם. מאחר ובזמן השינה הגוף הופך כבד ורפוי, כך גם שרירי הגרון והפה, דבר המקשה על הכנסה והוצאה של אוויר. חיזוק שרירים אלו יכולים להקל על הנשימה בלילה ולהפחית את הנחירות.

יישום והרגלה

מאחר ואין דבר אליו מתרגלים תוך ניסיון אחד, זו תהיה העבודה שלכם לתרגל ולהתרגל אל תרגילי הנשימה שלכם עד לכדי נשימה חדשה ומוסדרת. מהרגע בו תבינו שהתרגלתם לשיטות הנשימה השונות תוכלו להיווכח שהנחירות נחלשו ואתם אפילו יותר ערניים מבדרך כלל. כשהגוף לא מתאמץ לנשום בלילה, הוא באמת יכול לנוח. 

לסיכום,

אתם לא חייבים להישאר עם הנחירות הטורדניות האלה. כל שאתם צריכים לעשות זה טיפול טבעי בנחירות.