כאשר ניגשים אל הליך פיסול אף הדבר צפוי להתבצע במספר שלבים ברורים. תחילה המנתח יבחן את האף של המטופל, לאחר מכן ייתן את דעתו בעניין שיפורים אפשריים ויבצע סימונים והדמיה אם מתאפשר. לאחר מכן מתקדמים לתחילת הניתוח לשם פיסול האף.

פיסול אף – הקשיבו לעצת המנתח

כאשר פונים אל המנתח על מנת לעבור פיסול אף, הוא צפוי להתחיל לבחון את האף שלכם וזמן קצר לאחר מכן לתת לכם עצות ואת דעתו בעניין. אם תהיו מעוניינים להעלות את הסיכויים שהתוצאה הסופית תהיה מרשימה ותשפר את המראה שלכם באופן משמעותי יהיה כדאי לכם לקחת ברצינות את עצתו של המנתח.

 

סביר להניח שאותו אדם צבר ניסיון בביצוע אינספור ניתוחים והוא יודע איזה שינוי יוכל להטיב עם כל אחד. בייחוד כאשר בוחרים לפנות אל מנתח בעל שם ומוניטין, הוא ידע להעניק לכם עצות מעולות.

פיסול האף – פונים לקליניקה מוכרת

הליך פיסול האף צריך להתבצע על ידי קליניקה אשר יודע להבין את הדרישות והציפיות שלכם באופן ממוקד וזאת תוך כדי שהיא מעניקה מתשומת הלב שלכם לכל הדרישות שלה. כל אחד מכם שידע לפעול כך יוכל לראות כי התועלת של הדבר תהיה משמעותית ותוכלו ליהנות מאף מפוסל ונאה מאוד למראה.

במידה ואינכם בטוחים אם לבחור בקליניקה כזו או אחרת, תוכלו פשוט להשאיר את הטלפון שלכם לחברה מקצועית שתבחרו במסגרת מגזין בי אסתטיק למשל, שתוכל לסייע לכם למצוא את הקליניקה שתענה על הצרכים שלכם באופן מיטבי. אם תדעו לגשת אל ההליך בסבלנות ומתוך הבנה כי יהיה חשוב לבחור בצורה מושכלת, תוכלו לראות כי סוף סוף יתאפשר לכם לעבור את הניתוח המיוחל ותתחילו להרגיש הרבה יותר טוב עם המראה החיצוני שלכם.