אולי חזיות רגילות הן אינן ההלבשה התחתונה הנכונה כשאת בהריון או בזמן הנקה. בשלב זה, השדיים עוברים שינויים משמעותיים ואת צריכה ללבוש חזייה נכונה שתתאים לצרכים המיוחדים בשלב זה של החיים. כן, אנחנו מדברים על חזיית הנקה. 

חזיית הנקה

חזיות הנקה הן חובה לאל אמא, מכיוון שהן נועדו לתת לשדיים את התמיכה והנוחות הנכונות יחד עם שינויים שקורים לשדיים כשאת בהריון או בזמן הנקה, כגון גודל, גודש ורגישות. הם מגיעים, בדרך כלל, עם סוגרים או ווים בחזית כך שתוכלו לפתוח בקלות את הדשים להאכלת ילדכם.

עם זאת, קפיצת מדרגה אל העולם של חזיות הנקה, עשויה להיראות מעט מאיימת בהתחלה, אבל אל דאגה בנות, אנחנו כאן כדי להקל עליכם. תנו לנו לפשט את הדברים על ידי הרחבת היתרונות של חזיית הנקה כך שהמתג, יהפוך לך נוח.

היתרונות של לבישת חזיית הנקה

נוחות – למרות שאין להן חוטים, חזיות הנקה נועדו לתמוך בחזה בצורה מיטבית. הבדים המשמשים בחזיות אלו, ניתנים למתיחה ומאפשרים מספיק מקום לתנודות במידות החזה בשלב שלפני ואחרי הנקה.

בטנת הכותנה הנוחה, מספקת נוחות לרקמות השד במהלך תקופת ההנקה. יתר על כן, מספר שורות הווים הנמצאות מאחור, הופכות את החזייה הזו להתאמה מושלמת לכל מניקה.

בריאות טובה

לחזיות רגילות יש בדי כוסות בלתי נמתחים או מוגבלים. לכן, הם עלולים לגרום לאי נוחות אם לובשים אותם במהלך שלב ההנקה. יתרה מכך, חזיות עם חוטים, עשויות לחפור ברקמות השד הרכות ולהפעיל לחץ על צינורות החלב. 

לכן, מומלץ לעבור אל חזיית הנקה במידות גדולות המעוצבות עם היתרון הכפול של נוחות אך גם כאלה שתומכות בנשים הרות או מניקות בתחילה או באמצע ההנקה.