כאשר נולד תינוק חדש, כל הורה מעוניין להעניק את הטוב ביותר לתינוק שלו ועל כן הוא רוכש עבורו את המוצרים הטובים ביותר. בין אם מדובר על בגדים איכותיים ונוחים, החיתולים הכי טובים, המיטה הכי נוחה, טרמפולינה, מובייל, מוצצים ובקבוקים איכותיים ועוד. אחד הדברים שחשוב מאוד לרכוש עבור תינוקות החל מהגיל שבו הם מתחילים לגלות עניין בסביבתם הוא צעצועי התפתחות. כיום ניתן למצוא מגוון צעצועי התפתחות התואמים לגילאים שונים וכדאי לברר איזה צעצועים יתאימו ביותר לכל שלב התפתחותי של התינוק שלכם.

צעצועי התפתחות- במה מדובר?

צעצועי התפתחות הם צעצועים שמעודדים את התינוק לבצע פעולות רלוונטיות בכל שלב התפתחותי. החל מגיל חודש התינוק מתחיל לגלות את העולם דרך החושים שלו ועל כן, חשוב לחשוף אותו לצעצועים צבעוניים, מרשרשים, עם מוזיקה נעימה. בשלב שבו התינוק מתחיל לשלוח את ידיו בכדי לגעת בצעצועים כדי לתת לו צעצועים בעלי מרקמים שונים על מנת שהוא יתנסה במרקמים הללו. בשלב שבו התינוק מתחיל לחקור את העולם דרך פיו, כדאי לרכוש עבורו נשכנים ומגוון צעצועים שהוא יכול להכניס לפה בצורה בטוחה. ככל שהתינוק מתבגר יש לרכוש עבורו צעצועים שמתאימים לשלב ההתפתחותי שבו הוא מצוי כגון: מגדל טבעות שהוא יכול להשחיל, קוביות שהוא יכול לבנות מהן מגדל. צעצועי ההתפתחות מסייעים לכל תינוק להתפתח הן מבחינה מוטורית והן מבחינה קוגניטיבית.

כיצד בוחרים צעצועי התפתחות?

בכדי לבחור צעצועי התפתחות בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד לבדוק באיזה חנות יש צעצועים התואמים לכל גיל וכן, באיזה חנות ניתן למצוא צעצועים בטוחים לשימוש, איכותיים, צבעוניים ובמחירים נוחים. אין ספק שחשוב להקפיד הן על האיכות של הצעצוע והן על הבטיחות שלו וזאת בכדי לאפשר לתינוק שלכם לשחק בצורה בטוחה.

בקרו באתר שלנו: https://www.iamtoys.co.il/