נעליים מיועדות בעיקר עבור אנשים וילדים שהולכים. אך כיום אנחנו רואים תינוקות רבים שנועלים נעליים מתוקות מדבש הרבה לפני שהם לומדים ללכת. הנעליים הללו נחשבות לאקססוריז המשלים את ההופעה התינוקית המושלמת שלהם.

אז אם מדובר רק בקישוט בעלמא, הרי שאין הרבה מה להשקיע בנעליים הללו. אך אם מדובר בנעליים שהן טרום הליכה והן מיועדות למעין הכנה לקראת ההליכה הרי שם כבר יש משמעות לבחירה של הנעליים. כי נעליים אלו שהן טרום הליכה הן נעליים שבהן התינוק יפסע מן הסתם את הפסיעות הראשונות שלו. הנעליים הראשונות הן מאוד מאוד משמעותיות להמשך ההליכה וליכולת לשמור על שיווי משקל נכון.

סנדלי טרום הליכה מושלמים

אז היכן תקנו סנדלי טרום הליכה וכיצד תבחרו את הסנדלים המתאימות לכם?

הבחירה של נעלי טרום הליכה או סנדלי טרום הליכה צריכה להיעשות בהתחשב בנתונים הבאים – 

  • סנדלים נוחות לתינוק – לפני הכול חשוב שהסנדלים יהיו נוחות לתינוק. אם הסנדל הוא לא נוח, הרי שהתינוק ימהר לשלוף אותם מהרגליים. סנדלים כאלה יהפכו להיות משחק עבור התינוק וההורים ימצאו את עצמם רודפים כל הזמן אחרי הסנדלים של התינוק או לחילופין מחפשים את המקום אליו נזרקו הפעם הסנדלים בידי התינוק ה'אחראי'.
  • סנדלים שיחזיקו היטב את הרגל – גם סנדל נוח חייב לתפוס היטב את הרגל. אם הוא לא יתפוס טוב, הוא ייעלם גם אם התינוק לא ייגע בהם ולא ינסה להוריד אותם.
  • סנדלים שלא יישחקו – בגלל שמדובר בסנדלים שהם לא רק ליופי והתינוק ילך איתם, חשוב שהסנדלים הללו יהיו חזקים ולא ימהרו להישחק עם הזמן.

בכל מקרה חשוב לקנות סנדלים בחנויות מוכרות שימכרו מוצרי איכות בלבד.