כאשר מצבו הרפואי של אחד מההורים מתדרדר עקב מחלה, ניתוח או אירוע מוחי, יש צורך במציאת מחלקת סיעודית יוקרתית עבורו.

חשוב שתהיה זו מחלקת סיעודית בעלת רישיון אשר נמצאת בפיקוח של משרד הבריאות, אשר אנשיו מפקחים במקום.

איתור מחלקה סיעודית יוקרתית ומומלצת במרכז

הדרך הנכונה היא לשוחח עם בני משפחה וחברים אשר הוריהם שוהים במחלקה סיעודית ספציפית כדי לקבל חוות דעת, המלצה ודיס המלצה.

לאחר מכן כדאי לתאם ביקור במיקומים הללו כדי להתרשם מנראותו של המקום ומהצוות אשר מסייע לקשישים שמאושפזים במחלקה. אווירה נעימה, שמחה, מקצועיות ודאגה אמיתית לכל אחד מהאנשים המבוגרים, הם המפתח למחלקה סיעודית איכותית.

נקודות אקוטיות לבדיקה במחלקה הסיעודית

הדאגה של כל הילדים היא שהוריהם יקבלו יחס אנושי ומכובד בזמן השהייה במחלקה הסיעודית, הן אם מדובר בפרק זמן קצר לאחר ניתוח, או לתקופה ארוכה בהתאם למצב הבריאותי של כל אחד מהם.

יש לוודא שבמחלקה קיים כל המכשור הדרוש לטיפול בהם כמו כיסא גלגלים אשר תואם את הצורך של כל אדם, מנוף להרמת המטופל לצורך רחצה ומכשירי פיזיותרפיה. הענקת טיפול מסור ובטיב מעולה בכל הקשור לבדיקות רפואיות על ידי הצוות הסיעודי, רופא המחלקה אשר נמצא במקום ברוב שעות היום והלילה והצוות הנלווה אשר מורכב מעובדים סוציאליים, פסיכולוגיים, יועצת תזונה, מרפאים בעיסוק ועובדי מנהלה אשר כל אחד מהם דואג בתחומו להעניק למבוגר שעות של אושר והנאה במחלקה.

תנאי מגורים עבור המבוגרים

חשוב שהחדרים יהיו נעימים ומרווחים כמו במחלקה הסיעודית של בית גיל פז, יותאמו לאדם אחד או שניים בלבד. בעלי מיטות איכותיות, מצעים אשר מוחלפים באופן תדיר, ארונות אחסון ותחושה ביתית, כמו תליית תמונות של בני המשפחה על הקירות.