אחת הבעיות הכי גדולות שגברים ישראלים מתמודדים איתה, היא התקרחות. אנחנו לא אוהבים לדבר על זה, אבל אי אפשר שלא לשים לב לכך. אחוז גדול מהגברים הישראלים מוצאים את עצמם יום אחד מתחילים להתקרח באזורים שונים בקרקפת. עכשיו השאלה, מה אפשר לעשות עם זה.

פתרונות להתקרחות

טיפולים מיוחדים

בשנים האחרונות אנחנו יכולים למצוא שורה של טיפולים שונים ומגוונים, אשר מאפשרים לנו להתמודד עם התקרחות בצורות שונות. למשל, טיפולי PRP  להתקרחות. מדובר על טיפולים חדשים שמאפשרים לנו לטפל בהתקרחות דרך שימוש בטסיות דם אשר מאפשרות להפריש חלבונים בדם ובכך למעשה, הן מאפשרות לשיער לצמוח. זה טיפול חדשני שנחשב מאוד פופולארי ומתקדם.

תכשירים

אנחנו יכולים למצוא שורה של תכשירים שיכולים לעזור ברמה מסוימת, הבעיה היא שאותם תכשירים לא בהכרח עוזרים לכל אחד, יש להקפיד ולהשתמש בהם לאורך זמן, וזה נחשב טיפול פחות יעיל.

השתלת שיער

טיפול שנחשב מתקדם אך הוא לא בהכרח מתאים לכל אחד, מאחר ויש צורך שיהיה בקרקפת, אזור עם כמות שיער מספיק גדולה, על מנת שיהיה ניתן לקחת משם שיער ולהשתיל אותו באזורים אחרים.

טיפולים טבעיים

הכוונה כאן למניעת התקרחות בזמן אמת, כלומר, תכשירים למניעת נשירה, שינוי תזונה, עיסויים ועוד. זה לא תמיד עוזר ומה עוד, שצריך לקלוט את הבעיה בזמן אמת, וזה לא תמיד אפשרי.

איך נבחר את הטיפול הטוב ביותר עבורנו?

על מנת לבחור טיפול איכותי, הרי שעלינו לבחון היטב מה בדיוק הבעיה איתה אנחנו מתמודדים, מה זה אומר בעצם התקרחות, ממה זה נובע, מה הסיבות שבגללן יש לנו קרחות בשיער, וכיצד אנחנו יכולים להתמודד איתן בצורה פרקטית.

חשוב גם להיעזר ברופאים ובאנשי מקצוע אחרים שיכולים לעזור לנו בכך. זאת על מנת שנוכל להפיק את התוצאה הטובה ביותר מהטיפול לאורך זמן.

לפני סיום נדגיש, טיפולים בהתקרחות יכולים לקחת זמן, והם יכולים גם לייצר תוצאה חלקית. עלינו לקבל את העובדה שלא תמיד נוכל למצוא את הפתרון המושלם, אך חשוב שנבחר את הפתרון הטוב ביותר עבורנו.