עולם הניתוחים הפלסטיים עבר שינויים מרחיקי לכת בשנים האחרונות. למעשה מתחילת שנות האלפיים בערך, אנחנו יכולים לראות שינויים יוצאי דופן בתחום, בין אם זה בגלל התפתחות טכנולוגית ובין אם זה בזכות הצטברות של ידע מקצועי אשר מאפשר לרופאים להציג ולהציע מגוון רחב של ניתוחים ולבצע אותם על הצד הטוב ביותר.

ניתוחים פלסטיים הם כבר לא עניין של מעטי מעט, גברים ונשים אינם זקוקים לשיפור אסתטי. היום, לא מעט צעירים ומבוגרים, גברים ונשים, פונים אל רופאים במטרה לקבל מהם הצעות לניתוחים אשר יכולים, לא רק לשפר את המראה שלהם אלא גם לשפר את איכות חייהם, ולתת להם כרטיס טוב יותר לעולם, מבחינתם.

אין ספק שעם הזמן, נוצרו גם טרנדים שונים שזכו להצלחה גדולה. אם פעם הניתוחים הבולטים היו, ניתוחי אף או ניתוחי חזה אצל נשים, הרי שהיום אפשר למצוא מגוון רחב של ניתוחים מסוגים שונים, כולל ניתוחים אשר בעבר כלל לא היה נהוג לחשוב עליהם.

לפני שנציג כמה דוגמאות לטרנדים בולטים, חשוב לומר, הבחירה של מנותח או מנותחת לעבור ניתוח על פי טרנד מסוים, צריכה להיבחן על ידם, לא רק בהקשר לצרכים הנוכחיים שלהם אלא גם לטווח ארוך, וכמובן, על פי השאלה, מי יכול לבצע את הניתוח בצורה אופטימאלית.

 

מה הם הטרנדים הבולטים בשנים האחרונות

טרנד אחד מאוד בולט בשנים האחרונות, בוודאי אצל נשים, הוא ניתוח הגדלת ישבן. מדובר על ניתוח שמטרתו גם להקטין את הישבן וגם לעצב אותו בצורה יפה ומרשימה. הרבה נשים רוצות ישבן דומה לזה שהן רואות אצל שחקניות וזמרות בתוכניות טלוויזיה, סרטים וקליפים. אסור לשכוח, שהרבה פעמים, שינויים במשקל הגוף וכן הגנטיקה, יכולים להשפיע על מבנה הישבן, ולכן זה דורש תהליך ניתוחי מותאם.

טרנד אחר הוא כל הנושא של פיסול הפנים, שינוי המבנה שלהם באופן חד, בין אם זה על ידי הסרת חלקים "שמנים", ניתוח סנטר, ניתוח מצח וחלקים אחרים שמשפיעים, כך או אחרת על המבנה של הפנים, באופן שיכול לשפר בצורה משמעותית את האסתטיקה שלהם. 

 

פנו אלינו לקבלת מידע נוסף – מנתח פלסטי מומלץ.