לרוב, כשאנשים אומרים "העיקר הבריאות", הם מתכוונים שזה יותר חשוב מכבוד וכסף, שעדיף להיות בריא ועני מאשר עשיר וחולה, שכדאי להיפטר מהרגלים רעים כמו עישון או אכילת סוכר מופרזת או שרצוי להקפיד על שגרה קבועה של כושר גופני. עם זאת, הם בדרך כלל לא מתכוונים לכך ששווה בהחלט לרכוש ידע נוסף הקשור בבריאות שיסייע בעתיד בהכרת הגוף ושמירה על בריאותו, מידע שאפשר לקבל בהחלט מפודקאסט איכותי. אז, אם אתם רוצים לשמור על הבריאות גם בדרך הזו ומחפשים תכנים מעניינים בנושא, הנה 3 פודקאסטים מעניינים ואיכותיים בתחום הבריאות שממש שווה לכם להכיר.

הפודוסקופ

מאיה רונן והילה קורח הרופאה מגישה, מציגות בפודקאסט הנהדר הזה של בית החולים שיבא נושאים רפואיים מעניינים שהם רלוונטיים לכולם בשלבים שונים של החיים ונותנים גם הרבה ידע וכלים מעשיים. הפודוסקופ עוסק בנושאים רפואיים שונים כמו תזונה נכונה, החשיבות של פעילות גופנית בחיים של כל אדם ואפילו סדרת פרקים המוקדשת לבריאות ילדים עם נושאים כמו אלרגיה, הפרעות קשב וריכוז, אסתמה, השמנה ואפילפסיה. בהחלט פודקאסט מעניין ומעשיר המומלץ להאזנה בחום.

תיק רפואי

כמה פעמים יצא לכם לקרוא מסקנה ממחקר כלשהו הקובעת עובדה כלשהי הקשורה בבריאותנו ויום למחרת לראות מחקר שמציג לכאורה תמונה הפוכה? ובכן, הפודקאסט הנהדר הזה בהגשתה של דקלה אהרון שפרן סוקר לעומק את כל המחקרים האחרונים מתחומי רפואה שונים ועושה סדר של ממש. אם אתם רוצים לדעת מה נכון ומה פחות, זה ללא שום ספק הפודקאסט לו אתם צריכים להאזין.

שלמות

דיקור סיני, עיסויים רפואיים, פלנקרייז, יוגה ומדיטציה, רייקי, טיפול במגע, תוספי תזונה, טיפולים מיניים ועוד. הפודקאסט הזה סוקר את העולם הרחב של הרפואה האלטרנטיבית ובכל פרק נבחנת תופעה נפשית או גופנית אחרת עם דרכי טיפול אלטרנטיביות וסקירה מקיפה בנושא. מתאים במיוחד למיטיבי לכת ולמי שמחפש פתרונות מקוריים ויצירתיים למצבים גופניים ופיזיים.

שימו לב- מדובר כאן בשלושה פודקאסטים מומלצים בהחלט ששווה לגמרי להתחיל איתם. עם הזמן תוכלו בהחלט למצוא פודקאסטים טובים נוספים מעולם הרפואה.