אם אתם נאלצים להתמודד עם סיטואציה שבה דחו את תביעת אובדן כושר העבודה שלכם על ע״י חברת הביטוח, הדבר הראשון שתצטרכו לעשות זה לברר בעצם מהו הגורם שהוביל לאותה דחיה. כך תהיה לכם אפשרות לפעול בהתאם ולהבין האם אתם יכולים לעשות משהו בנידון.

במצב שבו אתם לא כל כך בטוחים מה הוביל לראות דחיה והאם אתם יכולים לעשות משהו כדי לשיפר את הסיכויים שלכם לקבל פיצויים לאחר הגשת התביעה פעם נוספת, תוכלו לפנות אל עורך דין אובדן כושר עבודה שיוכל לעזור לכם ולעשות כל מה שצריך על מנת להקל עליכם עם התהליך כולו.

תבדקו את הסיבות לדחייה

הדבר העיקרי שאתם צריכים לעשות זה פשוט לבדוק את כל הסיבות שהובילו לדחייה בליווי של עורך דין ולברר האם יש משהו שאתם יכולים לעשות אחרת או להציג את המקרה שלכם עם פרטים נוספים. כך תהיה לכם אפשרות להגיש את התביעה פעם נוספת ואולי בצורה טובה יותר בסופו של דבר.

אם אתם בטוחים כי אתם אמורים להיות זכאים לקבלת פיצויים, אך אינכם יודעים מה לעשות כדי לקבל את הכסף שמגיע לכם, אז אתם רק צריכים להיעזר בשירותיו של עורך דין שיוכל לבחון את כל הפרטים לעומקם ולעשות כל שנדרש על מנת להציג את הצד שלכם.

תקבלו את הפיצויים שאתם זכאים להם

אתם צריכים להבין כי במידה ואתם רוצים לקבל את הפיצויים שאתם זכאים להם, עלף דחיית תביעת אובדן כושר עבודה ע״י חברת הביטוח, זה יהיה נחוץ מצדכם להתנהל בחוכמה ולהבין צעד אחר צעד מה הוביל לדחייה ומה ניתן לעשות בנידון. רק כך תהיה לכם האפשרות לשנות את המצב.